Lista ocen Opel Frontera (250)

~ŁYSY-KARLL
Sport 2.0 i 115KM 85kW
DOSKONALE AUTO JA TYM SAMOCHODEM CIAGAM LAWETE, KUPILEM TO AUTKO OD NIEMCA, KTORY MALO DBAL, ALE TERAZ SAMOCHOD JEST W BDB STANIE, I DOSKONALE DAJE RADE Z LAWETA NA KTOREJ JEST CZASEM NAET 2 TONY!!
~Janek 44 janek4411@o2.pl
Sport 2.2 16V 136KM 100kW
Podskakuje mi na nierównościach mimo sprawnych amortyzatorów. (Układ jezdny)
4,1
~tomekxxxy
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
Doskonale radzi sobie na naszych drogach, zawieszenie wytrzymałe. (Układ jezdny)
~damian
Sport 2.0 i 115KM 85kW
uważam że autko jest pierwsza klasa pali jak na swoje rozmiary niewiele bo jak nazwać spalanie ok 12L gazu na 100 km . pozatym w terenie całkiem nieźle świetna zabawa i tyle, gdybym miał kupić raz jeszcze to bez zastanowienia. Polecam ale po wcześniejszym przeglądzie zawieszenia bo drogie zabawki są pod spodem. (Silnik)
~maciek. maciek-krawiec@wp.pl
Sport 2.8 TD 113KM 83kW
kulturka jak to diesel(klekot) ,elastyczność i wytrzymałość pod lawetą oOK ok 200000km z lawetą (Silnik)
~nightman
Sport 2.8 TD 113KM 83kW
do momentu włączenia sprężarki trochę "mułowaty" jednak sprężarka załatwia sprawę idealnie bez względu na stromość podjazdu (Silnik)
~Sharak
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Naprawde dobre autko na jazdę po mieście oraz weekendowy wypad w góry, dobrze się spisuje w lekkim terenie
~Kamil Adamski
Standard 2.2 DTI 115KM 85kW
Do 120 można bezproblemowo rozmawiać potem robi się głośno o po 150 barzdo głosno (Wyciszenie)
2,7
~traper
Standard 2.2 16V 136KM 100kW
opel sie nie mógł zdecydowac i wypuscil auto które na szosie sprawuje sie słabo a w teren wogole lepiej sie zapuszczac, do tego wysoka awaryjnosc , wysokie ceny czesci i problemy z korozja ,

Usterki Opel Frontera

Opel Frontera – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Maksymilian
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Auto wiekowe, a skrzynia chodzi jak by dopiero auto zjechało z taśmy produkcyjnej (Skrzynia biegów)
Opel Frontera