Lista ocen Opel Frontera (250)

4,1
~kamil
Opel Frontera B
Standard 2.2 DTI 120KM 88kW
auto jak na swoja konstrukcje nie najnowszą, bardzo solidne wytrzymałe i oszczędne. spalanie 8,2-8,6 litra jak dlamnie bardzo dobry wynik jak na 120km i na takie gabaryty. przejechałem nim 70tys km w 4 lata i praktycznie nic nie wkładałem, nigdy nie musiałem z drogi holować, jedyny minus to te nieszczesne liczniki z ktorymi sa problemy i korozja na progach i nadkolach. tak oceniam auto na 4. jest to moja druga frontera z ktorej tak samo...
~frota
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
Silnik VM41B nie jest może specjalnie cichy, ale b. sprawnie można się tym autkiem przemieszczać. Z elastycznością też nie jest źle. Jedynie co, to wyciągnięcie rozrusznika w tym aucie to jest tragedia. Zimą jest problem z odpaleniem, ale bardziej chodzi o to, aby układ paliwowy był szczelny. (Silnik)
~sebano79
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Jak na auto w tym wieku , codziennie eksploatowane w terenie jest super. Zero rdzy (blachy ocynk), zawsze dowiozło mnie do domu. Wjeżdżałem w miejsca gdzie małymi ciągnikami nie mogli! Ale to też zasługa opon.
~kaban
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
Samochód kupiłem jak miał 4lata i 50tyś przebiegu, teraz ma lat 14 i 230tyś. Obecnie autem jeżdżę głównie na polowania i na grzyby. Jestem zadowolony
~herring
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
jednostka 2.2 jak na 2tonowy pojazd na asfalcie troche za mała Do jazdy terenowej wystarczająca. (Silnik)
2,9
~Luki
Sport 2.0 i 115KM 85kW
no cóż, podstawowe zadanie, jakim jest wywiezienie mnie na moją działkę w górach spełnia (a droga jest naprawde hardkorowa), tylko za to dałem przeciętnie, bo inaczej by była klapa
~tutacz@poczta.onet.pl
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Świetne autko w teren, poruszam się nim w pracy, co prawda dopiero 20 tysiaków nim zrobiłem ale jestem zadowolony, mógłby palić mniej bo pożera mi 13-15 l gazu. Napęd przedni i skrzynia redukcyjna przydają się dopiero w skrajnie trudnych warunkach. Nie polecam opon 255/75 bo na nich autko "pływa" na 225 znacznie lepiej.
~Piotr W
Opel Frontera B
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
GM w karoserii Opla z silnikiem japońskim tylko " niemiecki" typ twardego sportowego zawieszenia wymaga przyzwyczajenia. Jak każdy 4x4 nie jest przeznaczony do szybkiej jazdy mimo, że jechał 190km/h i przyspiesza w ok.9 sek do 100km/h. Szczególnie należy pamiętać o wyższym środku ciężkości niż w sam. osobowych. W sumie samochód SUPER
~poz31@znajomi.pl
Sport 2.0 i 115KM 85kW
dobre i proste silniki w obsludze pieknie chodza na gazie (Silnik)
3,6
~maciek0@wp.pl
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
lekki problem z wbijaniem biegów ( moze sprzegło siada ) (Skrzynia biegów)
Opel Frontera