Lista ocen Opel Insignia I Hatchback Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 170KM 125kW 2013-2017 (6) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mq
Hatchback Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Spalanie na poziomie ponad 9,0 l/100 km (mało jazdy miejskiej). Komputer podaje wartości zaniżone średnio o 9,8%. Ford przy takiej eksploatacji miał 8,4. Poprzedni model Forda (Mondeo III, Kombi 125 KM) 7,5. Kosztowny układ hamulcowy - przebieg zaledwie 60.000 km - nierównomierne zużycie w przodzie. (inna osoba, inna Insignia 40.000), gdzie w Fordzie było 80.000 km.
~Rafał
Hatchback Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Serwis nie jest drogi. Oryginalne części w ASO dość drogie, ale można kupić ma wolnym rynku. Póki co wymieniałem jedynie tarcze i klocki samemu, więc nie napiszę dużo na ten temat. Np tarcze oryginalne i klocki oryginalne w ASO z wymianą 3000zł. Nawiercane tarcze i klocki na rynku (markowe) 1200zł.
~vanoss
Hatchback Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Nic mnie nie zaskoczyło, rozsądne ceny części i robocizny w ASO. Spalanie mogłoby być trochę niższe.
~Paweł
Hatchback Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Spalaniem jestem mile zaskoczony. Przeglądy w ASO Opel są tańsze niż się spodziewałem.
~Łuki
Hatchback Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Koszty paliwa spore inne aspekty ciężko ocenić skoro jeszcze nic nie naprawiłem.
~rominciarz
Hatchback Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Jak dbasz tak masz. Do najtańszych nie należy.
Opel Insignia I Hatchback Facelifting