Lista ocen Opel Insignia I Hatchback Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 170KM 125kW 2013-2017 (6) - Widoczność

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Hatchback Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Do przodu bardzo dobrze. Lewo prawo też. Do tyłu faktycznie jest problem, ale parkuję lub cofam korzystając z czujników i dużych lusterek. Opuszczane automatycznie prawe lusterko przy biegu wstecznym ułatwia parkowanie przy krawężniku. Przednie słupki potrafią zasłonić pieszego. 2x się o tym przekonałem i teraz bardzo uważam.
~vanoss
Hatchback Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Nie mam uwag może poza tym, iż lusterka zewnętrzne mogłyby być trochę większe. Przyzwoite reflektory ksenonowe AFL. W tej klasie nie zaszkodziło by aby choć jedno lusterko obniżało się przy włączeniu wstecznego biegu.
~Mq
Hatchback Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Do przodu i na boki OK. Trochę przeszkadzają przednie słupki ale nie jest źle. Wycieraczki OK. Do tyłu - tragedia. "Wizjer" jak w czołgu. Światła mijania (standard) - takie sobie.
~Łuki
Hatchback Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Tylna szyba bardzo mała plus mi osobiście przeszkadzają boczne słupki. Jakość wyjątkowo przesłania ja mi szybę pasażera.
~rominciarz
Hatchback Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Czasami przeszkadzają słupki z przodu. Z tyłu mała widoczność - kwestia przyzwyczajenia.
~Paweł
Hatchback Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Nieco mniejsza tylna szyba ogranicza nieznacznie widoczność - można się przyzwyczaić.
Opel Insignia I Hatchback Facelifting