Lista ocen Opel Insignia I Hatchback 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW 2009-2013 (8) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Orion66
Hatchback 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Bez zastrzeżeń. Myślałem że będzie twardsza całe szczęście nie jest. A nasze polskie drogi to dramat na dramacie. Ostatnio niestety jechałem koło wyszkowa pod warszawą. Jest tam taka droga (główna!) gdzie leżało masę skawalonego asfaltu czy coś. Oczywiście wszystko wirowało w powietrzu jak przejechał jakikolwiek samochód (a natężenie jest ogromne). Obok mnie przejechały 2 tiry i spod kół sypnęły mi po całym samochodzie w/w dziadostwem....
~Paweł
Hatchback 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Duże drgania od nowości podczas hamowania, (Tarcze 17cali + czyli większe niż w cdti 160), serwis stwierdza że wszystko ok z tarczami, przy 10tys km poszły do przetoczenia co pomogło na 100km, przy 14tys udało się wymienić na gwarancji, ale już pomału drgania powracają. Na oponach 245/45/18 świetnie trzyma drogi, natomiast na 225/50/17 już tak nie jest kolorowo, przy hamowaniu często włącza ABS.
~Hans Vort
Hatchback 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
zawieszenie twarde jak to w autach niemieckich. Samochód na dobre drogi. Jazda po nierównej powierzchni to stukot opon o krawędzie asfaltu czy betonu. Ogumienie 18" ładnie się prezentuje, szerokie opony, jednak szumią. Zimowe 17" zdecydowanie cichsze.
~Nomada
Hatchback 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Zawieszenie zestrojone raczej twardo więc gondoli typu citroen nie ma co oczekiwać ale w zamian jest precyzja w prowadzeniu i pewność w naprawdę szybkich zakrętach
~Hubert
Hatchback 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
bardzo dobrze współpracujące zawieszenie z układem kierowniczym
~Szapul
Hatchback 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Wzorcowo przyklejony do drogi, małe przechyły, bardzo stabilny.
~Andrzej
Hatchback 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Układ jezdny idealnie trzyma się drogi.
~Adam
To jedyny plus.