Lista ocen Opel Insignia I Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW 2008-2013 (42) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~WIKTOR
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
KUPIŁEM SAMOCHÓD Z NAWIGACJĄ FABRYCZNĄ ZA ŁADNYCH KILKA TYS. ZŁ , KTÓRA ŻLE DZIAŁA TZN.NIE PRZYJMUJE NAZW MIEJSCOWOŚCI LUB WYŚWIETLA KOMUNIKAT ŻE NIE MA TAKIEJ MIEJSCOWOŚCI NA MAPIE CHOCIAŻ SĄ TO MIEJSCOWOŚCI DUŻE LUB NAWET MILIONOWE - NATOMIAST POKAZUJE JAKIEŚ DUPERELNE WSIE O KTÓRYCH NIKT NIGDY NIE SŁYSZAŁ W SERWISIE POINFORMOWANO MNIE , ŻE REKLAMACJĘ MOGĄ PRZYJĄC NATOMIAST NIE NAPRAWIĄ BO NIE SĄ W STANIE - PO PROSTU TRAGEDIA , OPEL MA...
~Kierowca
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Tutaj totalna porażka!!! Odpadają chromy z klamek wewnętrznych i zewnętrznych. W trakcie jazdy zapalają się kontrolki, po czym same gasną, a komputer podobno niczego nie rejestruje!!! W serwisie byłem kilkanaście razy. Hitem jest DERMA na fotelach - po dłuższej podróży w słoneczne dni tyłek i spodnie są całe mokre!!! Jak kupowałem twierdzili w salonie, że to skóra. Zapomnieli dodać, że ekologiczna, czyli zwykły plastik!!!
~Myniek
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
5:0 dla Citroena. Niestety moją Insignię nękają niby drobne usterki, niestety te drobiazgi nie pozwalają się cieszyć z tego że ma się NOWE przecież auto. To awaria kamerki i złe świecenie świateł, to kontrolka od poduszek powietrznych, to znów spadek mocy... itd. Cały czas serwis wgrywa nowe oprogramowanie i coś tam pomaga. Akcji serwisowych już przeżyłem kilka. TO JEST TA NOWA JAKOŚĆ OPLA ! Uff...
~Dariusz
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Nie przytrafiło mi się przez 2 lata zbytnio dużo drobiazgów, natomiast jakieś były. Typu zawieszające się radio, wyskakiwanie błędu z awarią pojazdu, natomiast były to drobne usterki, które dało się szybko usunąć. Dodam, że nie wziąłem mega super, hiper wyposażonej sztuki, bo nie lubię tyle bajerów mieć, później walczyć z tymi elektrycznymi usterkami to nie dla mnie :P
~azzurek
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Po ponad 50 tys km samochód był 2 razu w salonie. Pierwszy raz to padł po ok. 20 tys termostat - wymienili w 2h i wszystko jest ok. Po ok. 45 tys trzeba było wymienić klocki hamulcowe z przodu - 2h w salonie i po sprawie.
~Przemek
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Podziwu godne jest to, że przy pierwszej zmianie klocków czyli w moim przypadku 35000 musiałem wymienić tarcze. Nie jestem w stanie pojąć jak w tej klasie aut wkłada się tam taki badziew
~góralik
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
2 razy akcja serwisowa polegajaca na uaktualnieniu oprogramowania . no i klapka oslony spryskiwacza , ktora zniknela z samochodu podczas spriskiwania . Serwis zalozyl bez problemu nowa
~Lucas
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Sporo drobiazgów się sypie i mimo że nie są jakieś kosztowne to denerwują. Przykładowo (ogrzewanie tylnej szyby, przycisk otwierania bagażnika, przewód chłodnicy oleju)
~Marcin
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Raz zapaliła się usterka układu kierowniczego. Po zgaszeniu i odpaleniu auta znikła. Amortyzatory z tyłu się poddały ale to rzecz eksploatacyjna + polskie drogi.

Usterki Opel Insignia I

Opel Insignia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu