Lista ocen Opel Insignia I Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW 2008-2013 (9) - Karoseria

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Rdza przy wiązkach przednich drzwi (standard w Oplach które jeździły na drogach szybkiego ruchu). Poza tym auto jest ładne, lakier dobrze się prezentuje, w innych miejscach nie rdzewieje, podłogą dobrze zabezpieczona przed korozją.
~Marcin
~Dariusz
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
To jak dla mnie najsłabszy element Insignii... Opisałem wyżej co i jak z karoserią, dla mnie to nie do pomyślenia. W porównaniu do Renault z 2009 roku, gdzie nawet zalążka rdzy nie ma, to tutaj w oplu plaga.
~Lucas
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Ładna linia nadwozia która mnie urzekła, zabezpieczenie antykorozyjne całkiem niezłe, jednak lakier jest tak miękki że rysuje się przy drobnym, niecelowym przejechaniu paznokciem.
~Arti
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Z tylu brakuje miejsca na glowę dla osób powyżej 180 cm ( hatchback), mnostwo miejsca na nogi
~Alex55
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
W porządku, położyłem ceramikę i jest super. Wygląda bajecznie
~Opel insignia
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Fajna gruba blacha, dobrze zakonserwowana, bez oznak rudej.
~czak
WYGLĄD DOŚĆ ATRAKCYJNY-FAJNA LIMUZYMA
~Mariusz
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Bardzo ładna i nie rdzewieje.
Opel Insignia I Hatchback