Lista ocen Opel Insignia I Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW 2008-2013 (41) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Automaniak
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Samochód od nowości - po 2 latach na pewno wymienisz, oczywiście nie mamy już gwarancji :tarcze,klocki /ten typ tak ma/,mikro-styk klapy tylnej,notorycznie pada elektrozawór turbiny co 15 tyś.km /objawiające się buczeniem pod maską przy obr.2000-2500/,źle zamocowany fabrycznie przewód wspomagania - ulega uszkodzeniu,tylne światła parują,czujniki parkowania - tył. Do tego należny doliczyć drogie przeglądy, akcje serwisowe /wykonywane tylko w...
~marcinhor@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
W ciągu 7 miesięcy posiadania 4 razy samoistnie właczyły sie reflektory(ksenony),OCZYWIŚCIE AKUMULATOR PADŁ.W serwisie najpierw przeinstalowali oprogramowanie - bez efektu , a po ostatniej wpadce zamontowali całkiem nowe podobno z Niemiec. Duży niesmak mi jednak pozostał i ciekawe czy ta zmiana oprogramowania coś da
~Lucas
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Awaryjna i droga w naprawach automatyczna skrzynia biegów AF40. Drogie w utrzymaniu zawieszenie z amortyzatorami IDS, których sensu nie potrafię zrozumieć. Hamulce o rozmiarach za małych do tak dużego auta. Przegrzewają się i gną się tarcze. Nawet te z wyższej półki potrafią się powyginać po 15tys. km.
~rom
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Brak usterek. Jestem zdziwiony tym co wypisują inni użytkownicy tego auta jakie ono awaryjne. Myślę, że odpowiedz jest prosta - kupili okazyjnie w dobrej cenie najczęściej sprowadzone z niemiec po przejściach , a teraz mają tego efekty.
~Jinxs
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Częsty gość na serwisie przez rok ok 10 razy, dziwne odgłosy w silniku, wymiana czujnika w zawieszeniu, mata grzewcza, szyba opada, tarcze pofałdowane, część usterek serwis nie potrafi usunąć, ogólnie porażka.
~Dariusz
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Podczas całego użytkowania nic nie stało się poważnego, mimo przebiegu już ponad 300k. Tutaj jestem zaskoczony o dziwo :) Auto nigdy nie wracało na lawecie, ani nie jechałem trasy z usterką do mechanika.
~Damian
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Remont skrzyni automatycznej (ponad 5 tys. zł), ponadto konieczność wymiany przegubów. Zdecydowanie zbyt wiele na tak młode auto, które miało być bezawaryjne. Zbyt wiele dni było wyłączone z użytku.
~szej hulud
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Na razie wszystko OK, ale samochód ma dopiero 20 tys km. Niepokoi mnie tylko odgłos przy uruchamianiu silnika kiedy Opel stoi 2-3 dni na zewnątrz. Na początku jest jakiś głuchy huk.
~WIKTOR
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
ATERMICZNE SZYBY TO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO - WNĘTRZE TAK SIĘ NAGRZEWA JAK KOLEKTOR SŁONECZNY TZN.PARZY PRZY DOTKNIĘCIU DESKI CZY KIEROWNICY NAWET PRZY POCHMURNEJ POGODZIE
Dziennik kosztów dla Opel Insignia I Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
~Marcin
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Nie miałem żadnych usterek. Poprzedni właściciel jeździł autem że Szwajcarii do Polski, dlatego je kupiłem wierząc że było serwisowane tak by nie zawiodło.
Opel Insignia I Hatchback