Lista ocen Opel Insignia I Sedan 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW 2008-2013 (8) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zolty
Sedan 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Kupując wyposażenie w pakietach można sobie wyposażyć samochód taniej niż kupując dodatki \"z listy\". Czy 125 tys za samochód z napędem na 3.5 koła, z turbodoładowanym silnikiem to mało czy dużo? wolałbym żeby kosztował tyle co Panda, ale i tak uważam że jest OK. Stosunek cena/jakośc i cena/fun znacznie lepszy niż w poprzedniej Vectrze.
~Karol
Sedan 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Bzura jest to ze ktos powie ze to auto jest drogie w porównianu co proponuje konkurecja jedynie ford jest rywalem Opla VW jest za drogi, japonczyki tansze ale to rzecz gustu, Insignia jest warta swojej ceny, ktos kto mial stycznosc, mial okazje prowadzic to auto to wie oczym mowie
~Robert
Sedan 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Z uwagi na poważne usterki (rozrząd ,przepustnica) oraz drobnica typu ogrzewanie foteli , a także materiały nie najwyższych lotów (wszędobylskie plastiki oraz imitacja aluminium)- tylko 3 gwiazdki.
~Krzysiek Zabrze
Sedan 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
ja za swoja wersje dałem 138 tys zł.Porównujac to do innych tak wypasionych marek mozna powiedziec ze zaoszczędziłem od 30 tys do 70 tys.W mojej cenie mam pełny wypas
~JD
Sedan 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Zbyt wysoko wyceniony samochód jak standard i jakość wykonania.
~Denis
za 115 tys jest wszystko... navi infiniti skóra duzy silnik automat itp itd
~Jerzy
Sedan 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Można ten samochód kupić z dobrym rabatem.
~lukasz_dry
bezkonkurencyjny