Lista ocen Opel Insignia I Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW 2009-2013 (5) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gienek
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Moje minimalne spalanie odbyło się na trasie - podróż pozamiejska do prędkości ok 130 km/h, uwzględniając wleczenie się za tirami. Jechało 4 osoby dorosłe i auto zapakowane po dach. Średnia prędkość 70 km/h. Maksymalne spalanie to w mieście i tylko mieście. Jeżdżę przeważnie sam. Praca - dom - basen. Dystans od 3 do 5 km. Szczerze nie wiem jak niektórzy schodzą poniżej 8 l/100 km. Jeżdżę tak, że dopiero przy 2000 obr/min zmieniam bieg. 6...
~pjotr69
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
W trakcie użytkowania stosuję olej Dexos 2 i dobre filtry. Żadnych wynalazków, regularnie wymieniam olej i filtry co 10-12kkm. Olej oplowski jest tani i uważam, że lepiej jest wymieniać go częściej na świeży niż lać bóg wie jak dobry i jeździć na nim dwa razy tyle. Zresztą stan silnika i przebieg o tym świadczą.
~Kominiarz
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Jeśli potrafisz coś zrobić samemu to niema tak źle choć ceny części są dość drogie. Tymi autami zazwyczja jeżdżą przedstawiciele handlowi. Ja kupiłem kombi ze względu na powiększenie rodziny.
~vonski
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Spalanie bardzo ekonomiczne, ale ja jestem przyzwyczajony do 2 litrowej benzyny turbo :) Kosztów obsługi serwisu nie znam.
~Michał
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Cena części układu hamulcowego, serwisu wypada bardzo korzystnie w zestawieniu z konkurencją.
Opel Insignia I Sports Tourer