Lista ocen Opel Meriva I 1.6 TWINPORT ECOTEC 105KM 77kW 2006-2010 (20)

~OzMar72
Minivan 1.6 TWINPORT ECOTEC 105KM 77kW
Auto bardzo ciekawe i z przemyślanymi rozwiązaniami aranżacji wnętrza. Może trochę nudne ale bardzo praktyczne. Ogólnie...mi się podoba ale to kwestia gustu. Niestety wymaga troski jeśli chodzi o mechanikę. Koszty serwisu - do zaakceptowania.
~tiri
Minivan 1.6 TWINPORT ECOTEC 105KM 77kW
Wizualnie to kwestia gustu - mi się taki kwadrat nie podoba. Auto kupiłem od znajomego, pierwszy właściciel, niski przebieg, auto bezwypadkowe, serwis tylko w ASO + dobre opinie w internecie - to mnie przekonało. Osobiście nie kupiłbym Merivy - jego desing jest okropny, w środku i na zewnątrz, za twardy i po każdej wizycie dzieci do czyszczenia - to jest moja subiektywna opinia, nie mająca nic wspólnego z awaryjnością czy użytecznością pojazdu.
~Sebastian
Minivan 1.6 TWINPORT ECOTEC 105KM 77kW
Bardzo fajne auto rodzinne, wygodne, zdumiewająco ciche wnętrze przy dużych prędkościach. Nie trzeba się schylać przy wsiadaniu/wysiadaniu, przy bagażniku. Po złożeniu foteli z tyłu można w nim przewieźć naprawdę duże i ciężkie rzeczy, albo długie do 3 metrów (listwy). Przy tym właściwie bezobsługowe, oprócz dolewania benzyny niczego więcej nie chce.
~bartnew@o2.pl
Minivan 1.6 TWINPORT ECOTEC 105KM 77kW
Polecam auto- dałem za niego 25 K a wszyscy myślą że auto jest nowe. SUPER. Moja jest czarna i naprawdę robi wrażenie.Niezwodny samochód. Nawet moja żona umie nim parkować. Mnustwo miejsca (przewoziłem ostatnio w kabinie przy zamkniętych drzwiach!!!!!!2,5 metrowe kontowniki!!!)Świetny audio, ma kopa.:) POLECAM
~Vic
Minivan 1.6 TWINPORT ECOTEC 105KM 77kW
Po stu tysiacach jestem zadowolony z samochodu. Auto uzytkowane bardzo intensywnie - 150 kilometrow dziennie dojazdow do pracy, autostrada, miasto. Silnik niestety zbyt slaby i przeznaczony do dojazdow na zakupy. Przyspiesza niechetnie i z niskich biegow. 140 to maksymalana robocza predkosc - 100-120 jedzie komfortowo. Widocznosc ograniczona slupkami z przodu. Przeszkadza jakos raz w miesiacu. Samochodod za to bezawaryjny. Odpala zima nawet...
~sapa
Minivan 1.6 TWINPORT ECOTEC 105KM 77kW
Czekałem z niecierpliwością na następcę i srodze się rozczarowałem. Te drzwi do stodoły ... Szkoda, ponieważ gdyby Opel nie przekombinował ...
~~~ga
Minivan 1.6 TWINPORT ECOTEC 105KM 77kW
Bez uwag, nie występują symptomy zatarcia wałka rozrządu. Olej od zmiany do zmiany. Silnik Opla (każdego) trzeba jeszcze ułożyć przez ok 20 000 km. Wtedy nie ma żadnych problemów (opalami jeżdżę od 12 lat w tym 2 x Astra II, 1 x Astra Classic, 1x model E). Serwis różny poziom usugi. Części łatwodostępnie i niedrogie. Niekoniecznie trzeba sięgać po zamienniki. (Silnik)
~dskkris
Minivan 1.6 TWINPORT ECOTEC 105KM 77kW
Mały z zewnątrz obszerny wewnątrz,nie znam drugiego auta tak niepozornego.
~Vic
Minivan 1.6 TWINPORT ECOTEC 105KM 77kW
Dobry w miescie - na trasie nieco brakuje mocy przy wyprzedzaniu. Troche mulasty jest - ale to w koncu auto rodzinne a nie sportowe (Silnik)

Usterki Opel Meriva I

Opel Meriva I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~alfa158@tlen.pl
Minivan 1.6 TWINPORT ECOTEC 105KM 77kW
Silnik super troche oleju pożera ale to podobno standart w tych silnikach (Silnik)