Oceny Opel Omega A Sedan 2.0 122KM 90kW 1986-1989

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Omega A Sedan 2.0 122KM 90kW 1986-1989

~rumcajs69@vp.pl
Sedan 2.0 122KM 90kW
swietny samochod,przejechalem nim ponad 320 tys km bez powazniejszej usterki,naprawy tylko typowo eksploatacyjne,komfortem nie ustepuje Mercedesowi kl.E czy Audi 6. Przy szybkiej i dynamicznej ale rozsadnej jezdzie srednie zuzycie paliwa z przewaga jazdy w miescie na poziomie 8,7 l/100 km
3,2
~akajaworowski@wp.pl
Sedan 2.0 122KM 90kW
za te pieniądze nie jest żle ale więcej go nie kupię dla mnie za mały komfort bardzo twardy i czuć każdy dołek przy kupnie trzeba zwrócić uwagę na wizkozę,blachę i zawieszenie felerny też lubi być termostat
~marasoff@wp.pl
Sedan 2.0 122KM 90kW
niestety nie jest to samochód dla niedoświadczonego kierowcy.opel potrafi wyciąć numer , zwłaszcza na śliskiej nawierzchni.Jest to jednak spowodowane jej napędem , a nie złymi własnościami trakcyjnymi.Samochód jest duży , przestronny i szybki , a do tego wygodny.Jego największym mankamentem pozostają nie najlepsze blachy.Polecam osobom poszukującym dużego auta za małe pieniądze
~jakadam@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 122KM 90kW
To moja druga omega - poprzednia przejechała podobna ilośc kilometrów BEZ POPWAŻNYCH AWARII. Wg mnie, jeden z najlepszych "koni roboczych" na polskich drogach. Nowsza omega (B) to juz niestety nie to samo...
~TOMEK 10100
Sedan 2.0 122KM 90kW
OMEGA A poj 2.0/ gaz - to moje pierwsze auto. Mam 22 lata więc go nie oszczędzam ale bardzo dbam o nie a ono się odwdzięcza komfortem i bezawaryjnością oraz przyjemnością z jazdy. Szczerze polecam auto JEST WARTE swojej ceny POD WARUNKIEM ŻE TRAFICIE NA ZADBANY EGZEMPLARZ.
~Jedrek
Sedan 2.0 122KM 90kW
Poprostu komfortowy samochod z dobrymi prametrami jezdnymi super wygodnym wnetrzem i jak na te lata dosc bogatym wyposarzeniem obejmujacym miedzy innymi :ABS , wsp. kier. , c. zamek , el. szybi i lusterka , klima i wszystkie zaglowki. Za rok planuje kupic Opla Omege rocznik 2003
~Gogiel
Sedan 2.0 122KM 90kW
Plusy Omegi: +Ogromne wygodne wnetrze +Bardzo dynamiczny silnik sportowe osiagi +Bardzo dobre wyonczenie i bogare wyposarzenie +Celujaca widocznosc bardo dobry uklad kier. i jezdny +Zero awari Minusy Omegi: - Dosc duza cena
~ogerman@rsi.pl
Sedan 2.0 122KM 90kW
Zmieniłem cały układ wydechowy , poczynając od kolektora ( z stali chromoniklowej ) , strumienica , sportowy tłumik końcowy . Filtr powietrza zmieniłem na podwójny stożek. Poprawiła się dynamika silnika w zakresie wyższych obrotów i najważniejsze - zmniejszyło się zużycie paliwa
~Kamil
Sedan 2.0 122KM 90kW
Fakt stary samochod ale nic nie rdzywieje bardzo malo sie psuje prawie nic w swojim zyciu moze 2-4 razy bylem u mechanika z jakimis duperelemi czesci tanie bardzo wygodny jedeny w swojej klasie wielki bagaznik ponad 1800 l max bezpieczny bo dlugi przod bardzo dobra widocznosc i nawet dobrze wypasiony el. lusterka el.szyby przod/tyl ABS klima i takie tam bajery
3,8
~b_slom@wp.pl
Sedan 2.0 122KM 90kW
duża gablota wręcz płynie po drodze, gorzej zimą - tylny napęd jest nieco zdradliwy dla niewprawionych, żona stwierdziła, że lepiej się jej jeździ omą 2.0 `92 niż corsą 1.4 `93 - szczególnie po mieście......
Opel Omega A Sedan