Oceny Opel Omega B Kombi 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW 2000-2003

Opel Omega B Kombi 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW 2000-2003 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Omega B Kombi 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW 2000-2003

~slawek
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
po 11 latach jazdy Omegą nie mam co wybrać na rynku w cenie do 100tys pln , jestem przerażony jak ubogie są VW,Hondy,Toyoty Fordy a francuza nie kupię ,szkoda że nie ma nowych Opli OMEGA... nie wiem czy wogóle sprzedać
~omega 2,2dti
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
Auto oceniam dobrze, ponoć siadają koła dwu-masowe, z rozrządem żadnych problemów ponieważ jest na łańcuchu,Układ wtryskowy również też okej, dbam o filtry olej i dobre paliwo. Narzekam na pływanie po kolejnach.
~marmar66@wp.pl
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
Ocenie samochod na 4 ale powinno być 3,5! Był to samochod flagowy Opla i uważam ze powinien być troche lepszy! Porównując z Fordem mondeo z tego samego rocznika mam jakis niedosyt a musze powiedziec ze Opel 3x lepiej wyposazony natomiast sama frajda z jazdy jak i prowadzenie nie poklada na kolana! Ogolnie jak mial bym powiedziec czy kupil bym jeszcze raz Opla Omege powiedzial bym ze nie wiem ze wskazaniem na nie!
~pabloXR3i@op.pl
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
za tą cenę auto solidne, duże i komfortowe, ceny części zamiennych są umiarkowane, dieselki mimo sporej masy są oszczędne, choć brakuje trochę mocy i 6 biegu, to pierwsze auto z którego jestem zadowolony,szkoda, że Opel zaprzestał produkcji swojego flagowego pojazdu
~jarekp_1986@wp.pl
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
Ogromnę auto za bardzo rozsądne pieniądze należy mu jednak wybaczyc kilka niedoróbek i wad.Na koncu opini napisałem że nie kupił bym go jeszcze raz i to prawda ale dotyczy auta z silnikiem diesla chyba ostatniego w moim życiu.Na wersje 2.2 benzyna zamienił bym go z miejsca
~NEMO
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
tandetne auto jeśli chce ktoś omegę niech kupi wersję B przed liftem dużo lepiej wykonane i mniej awaryjne

Usterki Opel Omega B

Opel Omega B – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ssiarzewski@op.pl
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
Jestem bardzo zadowolony z powyższego zakupu. Eksploatacja i koszty napraw nie są tragiczne zwłaszcza jeśli ktoś robi wszystko na biężąco a jeszcze lepiej jak potrafi i lubi sam dopieszczać pupila
~piotr
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
Pomimo tego że model b fl ma już 10 lat nadal wygląda młodo, ponad czsowo.
~MUREK
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
Można kupić bardzo solidny dobrze wyposażony samochód za przystępną cene.Wieśwageny passaty sa droższe a nic lepsze więc po co przepłacać.
~klimczak2308
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
jesli ktos szuka bardzo duzej i wygodnej osobowki to ten samochod jest dokanaly.
Opel Omega B Kombi