Lista ocen Opel Omega B (511) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 683 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dominik
Kombi 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
hamulce ,hamulce i jeszcze raz hamulce auto mam niecale dwa lat zrobile ok 65000kil i wymienalem juz trzy razy
~Snap
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Omcia jeszcze nie zastrajkowała, wszystko wymieniane na czas, utrzymane w dobrym stanie i na dobrych częściach.
~SebaSLU
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Na szczeście odpukać takowej niebyło.... Jakieś drobiazgi sie zdarzają ale szkoda strzepić sobie klawiatury na nie:)
~ArturL
Sedan 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Poważna usterka to nie jest ale uniruchamia samochód - zapowietrzenie układu paliwowego przez nieszczelne przelewy.
~Wojtek; wojciechmaciaszek@op.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
nie ma wiekszych awarii, tylko szkoda ze wymiana swiec i kabli nie obejdzie sie bez sciagania kolektora dolotowego.
~vr61981@o2.pl
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
powarznych nie było, ale przy 60 tys km,bop tle ma autko, cały ukł wydechowy do wymiany.coz,opel.... tanio ale za cos
~OmiFAN
Sedan 2.5 TD 131KM 96kW
Wydaje mi się że zabrakło by miejsca na stronie A4 aby opisać co wysiadło. Po prostu pominę to minutą ciszy ;)
~Misza_długacisza
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
ja nie mogę narzekać, jest dobrze pomimo wieku, jedynie komputer pokazuje co chwilę jakiś błąd, ale ch** na to kłade i dalej jadę
~Filip
Kombi 2.2 i 144KM 106kW
Bardzo poważanych usterek nie miałem, zawszed do domu wróciłem:) Ale te drobne usterki ... Do szału mnie doprowadzają
~Omega 2.5 V6
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Zawieszenie dobrze znosi nasze drogi, a silnik, jeżeli wszystko wymieniane jest na czas nie powinien nas zaskoczyć