Lista ocen Opel Omega B (511) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 683 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Qubix
Kombi 2.2 i 144KM 106kW
- elektryka zawiodła i samochód zatrzymał się w trasie - zawór zbiornika wyrównawczego płynu chłodniczego - skutek taki, że trzeba było wymienić mały plastikowy element dostępny wyłącznie w ASO za jedyna 160 zł
~Tunioo
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
W kazdym samochodzie zawsze jest cos do zrobienia. Jezeli bedziemy katowac Omege, to nie mozemy sie dziwic jesli szybko zobaczymy wycieki wszystkiego co tylko jest mozliwe. Na szczescie ceny napraw sa naprawde niskie.
~piotrektoja
Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW
cewka zapłonowa wysiadła po zimie, po prostu pękła. wymieniłem sprzęgło i tuleje na wahaczach przednich. Tuleje wymieniałem dwa razy, pierwsze musiałem zmieniać po przejechaniu 5000km, bo mechanik wstawił mi średniej jakości.
~Pablo
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Wymiana silnika.. Czeste czaskanie w zawieszeniu.. Ukl. kierowniczy (gałki, przekładnia).. Chłodzenie (zbyt mała chłodnica, przegrzewa sie).. Ręczny bębnowy.. porażka Układ wydechowy.. szybko zaczyna przepuszczać..
~Kaczorsierra@interia.pl
Sedan 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
zawieszenie (stabilizatory, końcówki drążków, swożnie i inne gumy na 5-7 tyś), silnik (wycieki wszędzie gdzie tylko możliwe, uszczelka pod deklem na 5 tyś, miska olejowa gnije), skrzynia biegów( wycieki); napinacze pasów.
~mariuszgliniany@o2.pl
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
Zatarty tłok przy przebiegu 100tys km, Awaria turbiny przy przebiegu 120tys km, niesprawne ogrzewanie (nie naprawiłem), wszystkie naprawy eksploatacyjne były robione na czas oleje, filtry itp a mimo to takie awarie.
~kristof
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
...omege mam juz 5 lat i nic powaznego nie musialem naprawiac!jesli ktos zaraz po kupnie auta zrobi dokladny przeglad i wymieni male drobiazgi to pozniej moze zaoszczedzic i czasu i pieniedzy! Ja mysle ze.."jak kto dba to i ma"
~Zygi007
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
Gdyby nie padła pompa wtryskiwaczy to byłoby dobrze , ale to moja wina bo tankowałem kiepskie paliwo ( AUCHAN - NIEPOLECAM !!! ) To auto musi mieć czyste paliwo - ma tylko jedna - bardzo droga pompe BOSCHA !!!!!
~Patrosz
Kombi 2.5 TD 131KM 96kW
te zawieszenie i ciągle sie psuje silnik...ale to moja wina....(nie wymienilem paska rozrządu i sie stalo) uklad kierowniczy ..2-3 razy mi wspomaganie wysiadlo...a raz jak jechalem do grecji to by mi kolo wypadlo cale....

Usterki Opel Omega B

Opel Omega B – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Dobry Polak
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Doskonale zrobiło się po rezygnacji z usług "profesjonalnego "serwisu /niedo -kręcone śróbki, niesprawdzone poziomy płynów i olejów - np. w tylnym moście - wymiana łożysk ze względu na brak litra oleju bez śladu wycieku itp. /.