Lista ocen Opel Omega B Sedan 2.0 i 115KM 85kW 1994-1999 (60) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 87 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MaAtOhewetBi (trance_maniak@o2.pl)
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Za ten komfort jazdy (BMW się chowa) i za to wyposażenie to samochód tani jak barszcz. Mam teraz BMW 318 i żałuję że sprzedałem Omegę...BMW jest ciut droższe w utrzymaniu,droższe w zakupie, ale lepiej trzyma się drogi no i silnik...Poza tym wszystkim Omega bije na głowę BMW pod względem przyjemności z jazdy...
~PAWEL NS
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
JA ZAPłACIłEM TROSZKE ZA SWOJE AUTO NIE UKRYWAM ALE NAPRAWDE WARTO KUPIC UTRZYMANE AUTO JA NADAL DBAM O AUTO JAK NAJLEPIEJ CO 3 MIESIąCE JEZDZE DO SERWISU I PRZEGLąDAJą AUTO ABY WYKRYC WCZESNIEJ USTERKE LECZ JAK NARAZIE DO TEJ PORY NIC NIZNALEZLI :)
~Mick
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Stwierdzenie że Omega to "komfort E klasy w cenie golfa" w pełni oddaje to co myślę o tym samochodzie. Jeśli ktoś nie szuka wodotrysków, to jest to auto dla niego. W życiu nie zamieniłbym się na "traktora" (Passat B4 TDI).
~jacek
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Dałem rok temu za auto 6.5tys i odradzam kupno egzemplarzy za 3 czy 4tys bo to pewnie skarbonki bez dna , odradzam taż silnik 2.0 16V oraz diesla 2,5 TDS bo to nie udane konstrukcje.
~kocyk113
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
moim zdaniem niema lepszej oferty za te pieniadze za jaki kolwiek model innej marki tej wielkosci i z tym wyposarzeniem trzeba dac o wiele wiecej kasy
~SOBOTA
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
+ KOMFORT + PRZESTRZEŃ + RESPEKT NA DRODZE (DUŻA KROWA) + DWUSTREFOWA KLIMA + BOGATE WYPOSAŻENIE --------- SILNIK - JAKOŚĆ WYKONANIA WNĘTRZA
~konradszota@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Świetne auto za (na szczęście) bardzo małe pieniądze-to wynik artyk.prasowych przedstawiających Omegę jako auto niezwykle awaryjne.To zdecydowanie nieprawda!
~Jasi
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Za 30 tys. mozna kupis sobie Nissana Almere nowego ale napewno Almerka nie zapewni takiej zwrotnosci i luksuowego wnetrze z dobrym wypasem
~Jackass
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Kupiłem w kwietniu 2010r za 6,5tys 95r z gazem w BDB stanie. Jak na taką wielką i wygodną limuzyne to dość tanio .
~Furiozo
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Jakość bardzo dobra,komfort,ekonomia tanie części/kupiłem za 7200zł z LPG stan nienaganny blacha super-czyli extra.
Opel Omega B Sedan