Lista ocen Opel Sintra (64) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~milo1995
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Sintra potrafi trzymać się drogi jak przyklejona. Jednakże nie warto oszczędzać na zimówkach, a zakładać je na kołach obu osi - ten Opel lubi się okręcić na śliskiej nawierzchni, chwilami dość łatwo w nim o nadsterowność. Po własnym wiem, że miewa problemy z systemem ABS, które, podobno, zdarzają się także innym egzemplarzom tego modelu. Przez wzgląd na to właśnie nie należy zapominać o gabarytach auta.
~paniGozdzikowa
Minivan 2.2 DTI 115KM 85kW
Jeśli ktoś przesiądzie się z samochodu typu vw golf na pewno poczuje różnice .Przede wszystkim przed wystawieniem ostatecznej oceny powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość auta . Samochód dosyć dobrze pokonuje zakręty a zawieszenie jest komfortowe i wytrzymałe . Mimo że mamy do czynienia właściwie z amerykańskim samochodem to o ustawieniu zawieszenia na pewno nie można powiedzieć że jest typowo amerykańskie .
~Sebasoni
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Do zawieszenia i układu jezdnego trzeba się przyzwyczaić. Mimo braku luzów w zawieszeniu i sprawnych amortyzatorów miałem wrażenie, że ja sobie, a auto sobie. Jest zbyt miękkie. na dłuższych nierównościach buja się i przechyla, ale o dziwo nie jest niebezpieczne. Przy dużych prędkościach (ok. 200km/h) ładnie trzyma kierunek i nie myszkuje po drodze.
~VAN 97
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Bardzo odporny na nasze drogi. po dwóch latach tłuczenia go po miejskich dziurach (przejechałem ok 80 tys. km) zastanawiam się nad wymianą tylnych amortyzatorów (wskazania jeszcze w normie), reszta zawieszenia w idealnym stanie a nie wiem czy auto miało jakikolwiek remont zawieszenia. Warto wspomnieć o niesamowicie sprawnych hamulcach.
~sklep@drumcenter.pl
Minivan 3.0 i V6 24V 201KM 148kW
Swietny uklad jezdy, jednak nalezy przy tej masie auta pamietac o tym by co jakis czas zrobic geometrie gdyz nawet male rozjechanie sie geometrii moze powodowac sciaganie auta na boki. Ogolnie bardzo dobrze. Zawieszenie dosc miekkie, bardzo milo sunie sie po naszych polskich drogach. Samochod ogolnie jest dosc wysoko zawieszony.
~t0mall@o2.pl
Minivan 2.2 DTI 115KM 85kW
Bardzo dobrze się prowadzi.Ale trzeba też kupić dobre opony a wtedy trzyma się drogi jak przyklejony.Na zakrętach też nie jest żle.Ze względu na gabaryty podatny na boczne podmuchy wiatru.Zdecydowanie mniej odczuwalne z pasażerami. Bardzo lubie nim jeżdzić w dalsze trasy.Nie męczy kierowcy.
~mkowalek gg3212656
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
tu też żadnych raczej niedoskonałości, kupiłem tan samochó na poczatku marca i na dzień dobry miałem do wymiany końcówka drążka!! jaka cena!!!! normalnie powalająca 220zł za nową końcówkę :( pierwsze moje zaskoczenie negatywne. Na szczęście kupiłem po regeneracji za 100
~Milo1995
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Jak usłyszałem jeszcze na długo przed tym, jak zasiadłem za kierownicą Sintry, ten samochód \"trzyma się drogi jak przyklejony\". I a rzeczywistości tak jest, choć w okresie zimowym warto użytkować go nieco mniej widowiskowo (ma tendencję do nadsterowności).
~WZOROWYuser
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Zakęty, wąskie drogi, nierówności wzdłóżne - bez problemu - bez względu na prędkość i charakter jazdy. Nierówności poprzeczne - troszkę kołysa: wygoda + ciężar + długość auta robią swoje.
~Janusz
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Super, bardzo dobrze się trzyma drogi, pojechałem na szkolenie z jadzy i prowadzący był również pod wrażeniem (chodzi mi o doskonalenie umiejętności czasami sięczłowiek ciekawych rzeczy dowie)