Lista ocen Opel Sintra (64) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bomba
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Zawieszenie bardzo miękkie ale precyzyjnie. Bardzo dobrze trzyma sie drogi w zakretach. Polecam założyć szerokie opony np. 215/55 gdyż na 185 trzyma sie duzo gorzej.
~Miki
Minivan 3.0 i V6 24V 201KM 148kW
Swietny uklad jezdny,dobrze radzi sobie z naszymi polskimi drogami,jazda po waskich, kretych drogach to sama przyjemnosc.Sama jazda tym kolosem jest dosc latwa :)
~czekaju@wp.pl
Minivan 2.2 DTI 115KM 85kW
Jazda to czysta przyjemność. Na poprzecznych garbach potrafi trochę bujać no ale to nie auto sportowe tylko rodzinne. Rodzinne w pełni tego słowa znaczeniu!
~lsuch@gazeta.pl
Minivan 3.0 i V6 24V 201KM 148kW
Wszystko działa poprawnie, szkodda tylko, że łożyska przedni i tylne dostępne tylko z importu za ceny z kosmosu, chociaż ostatnio spadły z 1000 do 400 :)
~majki
Minivan 3.0 i V6 24V 201KM 148kW
super trzyma sie drogi, moze jest troche za miekki ale za to dziur wogule nie czuć... auto na polskie drogi Omega B combi chowa sie do Sintry ....
~Berberten
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Zawieszenie jest super ,w zakręty można wchodzić nawet 110km/h, nie sugerujcie się nie odpowiadam za wasze czyny.
~zen
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Dobrze trzyma się drogi, na pofałdowanej drodze trochę jednak buja. Dość twardo. W miarę wytrzymałe na naszych kiepskich drogach.
~Piotrek ""
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
dla mnie dobrze,jeżdziłem wcześnniej autami na twardym zawieszeniu, ale tu przyjemnie buja jak sie człowiek przyzwyczai to jest ok.
~MIETEK KIEROWCA ZAWODOWY PONAD 1.3MIL KM
Minivan 2.2 DTI 115KM 85kW
OK DOBRZE WYBIERA NIERÓWNOŚCI POMPOWANE AMORTYZATORY DYSTANS 1300km POKONUJE W JEDEN DZIEń BEZ PROBLEMOWO MÓWI SAMO ZA SIEBIE

Usterki Opel Sintra

Opel Sintra – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~misio
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Dobry skręt.Z zakręty wchodzi z znaczną szybkością-gratulacje dla genialnego konstruktora