Lista ocen Opel Tigra I 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW 1994-2000 (57) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 94 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~EWA
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
I tu uważam że ten samochód zawiódł mnie na całej linii.. Tłumik środkowy i końcowy ciągle cos odpada to jakaś zaślepka czy półka. Zawieszenie bez przerwy coś stuka i puka. Centralny zamek raz działa raz nie, skrzynia biegów działa opornie, wystarczy wjechać w dziurę i już auto traci zbieżność, fotel pasażera przestał grzać, silnik co jakiś czas chodzi nie równo ( zawór recyrkulacji spalin) , padnięty katalizator i to wszystko wciągu roku :)...
~jasiuu86
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
lozyska tyl.. wymienialem 2 razy ale pierwszy raz moze zle zalozylem i dotego tanioche.. nieoszczedzajcie na tym:) odpadla mi jeszcze listwa progowa ale to rowniez drobiazg.. chodz nie powiem bo kosztowny..
~konradmielec
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
nieodbijająca klamka drzwi kierowcy, trzeszczenie i chybotanie fotela kierowcy, zapychający sie filtr przeciwpyłkowy. Dobre zapezpieczenie antykorozyjne, trwale zaieszenie, zywotny silnik
~HuzarTigra
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
No właśnie, brak poważnych usterek niestety przekłąda się na drobiazgi. Wydatki na żaróweczki, awarie panelów w środku niestety denerwują, jednak trzeba z tym żyć ;)
~Piotrex
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Co tu duzo mowic. JAK DBASZ O SAMOCHOD TAK CI SIE ODWDZIECZY i nie ma regoly ze opel to sie psuje a japonskie marki nie. Od kad mam Tigre zadna samoistna usterka nie wystapila
~Kamilo 1010
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Właściwie nie miałem jakiś usterek drobnych no może oprócz ciągłego naruszania tłumika. Trzeba też mocować zaślepki bo potrafią się gubić
~Lukas
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Czasami coś się popsuje, ale auto ma swoje lata a najczęściej tym czymś jest jakaś pierdółka typu żarówka, haczyk, czujniczek za 15 zł itp
~Maciek
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Problemy z silnikiem ecotec. Często świeciła mi się lambda. Niestety ale mialem kiepskiego mechanika, ktory nie dosc ze nie naprawial to jeszcze psul.
~mar-pow
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Ideał to to nie jest. Ale wiadomo autko ma 12 lat... W silniku kompletnie nic nie robie. Już bardzie w nadwoziu (rzeczy typu usczelka, trzeszczący zawias itp)
~sumpirowicz@poczta.onet.pl
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
stale cos jest do poprawienia... zalezy oczywiscie od intensywnosci uzywania i dbalosci o szczegoly, a ja lubie, gdy wszystko wciaz dziala jak nowe...