Lista ocen Opel Tigra I 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW 1994-2000 (61) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 90 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~EWA
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
To jest główny powód dlaczego pozbyłam się tego samochodu. Jest taki twardy że się po naszych drogach jeździć nie da :) Na koleinach samochód jeździ FATALNIE potrafi z rąk kierownice wyrwać... Autem się naprawdę przyjemnie jeździ się tylko na równych jak stół drogach a o takie w naszym kraju bardzo trudno :)
~Marcel
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
uklad jezdny doskonale wytrzymuje trud polskich dróg, warto zauważyc że wiekszość pojazdów posiada koła o razmiarach 15-17"/185-205/65-50 co ma duży wpływ na komfort podróżowania i prowadzenia sie auta.Mimo to samochód zachowuje sie dobrze i pewnie na drodze.
~Vinman
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Jak dla mnie doskonały - dość twardy, prosta konstrukcja a co za tym idzie trwała i tania w eksploatacji. Właściwie nie występują inne usterki oprócz naturalnego \"zużycia materiału\" elementów gumowo-metalowych.
~Gnesor
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
moglobyc lepiej, ale w koncu to po trochu sportowy wóz, i cieszy mnie ze super trzyma sie drogi, milem golfa i balem sie jak najechalem na dziurke i zaczelo kiwac, tutaj nie ma obaw, ale trzeba uwazaz na duże dziury:)
~vanadium mail vanadium@poczta.fm
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
przy ostrzejszyb wejsciu w zakret piszcza opony i jest pod sterowny ucieka przod leczy gdy tyl wpadnie na zwir zarzuca tylem na zakretach moze wina opon bo jezdze od poczatku na zimowych nie wiem
~jasiuu86
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
wedlug mnie wpozadku wspomaganie w standardzie nie jakis nowoczesny ulad ale wystarcza, samochod doskonale sie trzyma drogi.. nie trzeba zwalniac na zakretach.. hamulce rowniez bardzo dobre i mocne
~Joschko, j.d@post.pl
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Podsterowny w długich ostrych zakrętach, nadsterowny w krótkich ostrych zakrętach. Zmieniam zawieszenie na sportowe + zestaw stabilizatorów poprzecznych, inaczej trzeba zapomnieć o ostrej jeździe
~kwisniowiecki@hotmail.com
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Układ jezdny jest SUPERZASTY !!! Kiedy innych przy tej samej prędkości wyrzuca na zakręcie poza linię ciągłą, moja "Tygrysiczka" trzyma się swojego pasa, nawet opony nie zapiszczą !!!
~Vinman
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Świetny, prosty, twardawy i bezawaryjny. Łatwy w wyczuciu choć dla niektórych może być zbyt bezpośredni tzn. czuć w nim każda nierówność.
~Maciek
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Fenomenalnie trzyma się na drodze. Na zakrętach zachowuje się jakby był przyklejony do nawierzchni. Zdecydowanie najlepszy element Opla Tigry.