Lista ocen Opel Tigra I 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW 1994-2000 (151)

3,1
~vanadium mail vanadium@poczta.fm
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
na zimnym silniku jeszcze jest zrywny lecz juz gdy osiagnie odpowiednia temperature niestety potrzeba wiekszych obrotow by je rozpedzic no ale to ECOTEC silnik jest glosny robit nieprzyjemne hrrrrrrrrrrr kiedy wkreca sie na obroty (Silnik)
~mat.stochmal@gmail.pl
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Samochód albo ma swoich zagorzalych miłośników albo przeciwników, nie ma osób obojętnie patrzacych na tigre. Bardzo pozytywne wrażenie i radość z jazdy
3,7
~HuzarTigra
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Niehc nie kupuje teog samochodu osoba która chce ekonomiczny samochód dla całej rodziny. Ten samochód po prostu trzeba kochać, ma duszę, a przy dobrym utrzymaniu odwdzięczy się, jednak każdy ma wady, ale w miłości trzeba dużo akceptować :P Jeżeli nie, ot po prostu zmienić partnera/kę (w tym wypadku samochód :))
3,7
~Joschko, j.d@post.pl
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Stylistyka tego samochodu jest ponad przeciętna. Latem na krótki wypad można zdemontować tylną szybę i ma się pół-kabrio:) Bardzo dobry samochód dla niewymagających kierówców. Osobiście całkowicie zmieniam układ wydechowy i zawieszenie na sportowe, a silnik doczeka się przeróbki na wersję GTX od Chojnackiego
~jasiuu86
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
silniczek bez problemu.. moim zdaniem 90koni jak na takie autko wystarcza.. ale trzeba trzymac kolo 2tys obrotow. mam samochod 8miesiency i zero broblemow (Silnik)
~Lukas
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Dla mnie super auto, świetnie wygląda, mało pali, tanie w eksploatacji i na dodatek daje mnóstwo frajdy z jazdy!Nie polecam tylko rodzinom z 2 lub większą liczbą dzieci:P:P
3,2
~EWA
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Mm samochód raczej dla dzieciaków z liceum bo tak to jakoś mi nie spasował. Bardzo twarde zawieszenie nie nadające się na nasze drogi, toporne prowadzenie się , upierdliwe usterki. Auto kupiłam bo bardzo mi się podoba jego stylistyka ale szybo się go pozbyłam.
~Perszing2781
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Niespokojna w koleinach , ale za to zakrety bierze jak pociąg (Układ jezdny)
~mar-pow
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Auto jak na swój wiek jest bardzo dobrze zrobione stylistycznie i silnikowo. Ludzie się oglądają jak jadę.A i daje radę mocniejszym pojazdom. Świetnie się je prowadzi jest "jak przyklejone" do drogi.
~sumpirowicz@poczta.onet.pl
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
ciekawe autko za (w miare) rozsadne pieniadze... naprawde doskonale wyposazenie!