Lista ocen Opel Vectra C Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW 2002-2005 (24) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Poza bieżącymi naprawami, najwiekszym wydatkiem będzie zakup paliwa (jeśli jeździsz tylko po mieście). Warto zwrócić uwagę na dwumas, sprzęgło. Po 230 tys. turbo chodzi elegancko wiec nie powinno być z tym problemów, warto jednak czasami przegonić autko na dłuższym dystansie i nie cisnąć na zimnym silniku, turbo się odwdzięczy z pewnością.
~wojcicki_g@interia.pl
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Dojazdy do pracy na odcinku 12 km po Warszawie w godzinach szczytu: 7,3 - 7-5 l/100 km, trasa 5,2 - 5,5 (Warszawa - Burgas, Słowacja przepisowo, Rumunia 50% trasy na 3 i 4 biegu (Karpaty), Węgry 170-210 km/h, Bułgaria 120-140 km/h, etc.) Altea użytkowana przeze mnie równocześnie z GTSem spala w mieście około 9-10 l.
~maciek1951@o2.pl
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
koszty utrzymania są przeciętne do poważnej awarii. elektronika jest w tym aucie bardzo skomplikowana i wymaga użycia skomplikowanego oprogramowania.nie ma możliwości jak na razie pokasować sobie np. błędy komputera przy pomocy własnego kompa( tak jak np. vw,czy stare ople). ale na razie odpukać chodzi ok.
~virus20057
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
miasto - korki wrocław- ok 8l trasa - 90-120 - 5-6l trasa autostr. - 140 - ok 6,5 -7l trasa autostrada - 160-170 - 8 powyżej 180 wir w baku jechałem tak ok 140 km i nie polecam ok 11-13l 210km/h - 13,5-14l jak ktoś lubi to na 5 biegu 90km/h - 4,5-4,8 l takze daję rade oszczędnie mimo 2,2 silnika
~Kearol
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Elastyczny silnik, jezdzac po miescie na krotkich odcinkach mozna zejsc do 6,1 l/100km (lato na klimie) na trasie na autostradzie mozna bez problemu zmiescic sie w niespełna 5,5 l/100km natomiast po zakupie gdy troche przegoniłem samochod spalanie okolo 7,7 l/100km
~viki
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Zle nie jest auto duze i wygodne opinie sa podzielone odnosnie silnika ja mam 2,2 DTI i nie zawiodla mnie ani razu skrzynia automat rewelacja. Do ekonomicznych nie naleza mi spalanie w trasie z prędkoscia 130km/h 7,3 l/100 km miasto 8,5 zima nawet 9,0 l
~witektipo
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Przy spalaniu zawsze można zawsze powiedzieć że za duże. Ale czego czego oczekiwać Przy samochodzie z automatem naszpikowanym elektroniką. Nic sie nie bierze z powietrza. Jestem zadowolony z 10-ciu litrów/100km w mieście iciesze się że nie pali więcej.
~Pawel
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Jesli naprawde sie dba o samochud wszystko na bierzaco sprawdza kontroluje,wymienia,odwdziecza sie bardzo niskimi kosztami utrzymania jak i mi przez piec lat nie sprwil zadnej przykrej niespodzianki
~FURIOZO_GTS
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Odnośnie spalania to nie jestem zbytnio zadowolony,nie można powiedziec chyba że ten samochód bedzie ekonomiczny w trybie miejskim 9-9.5 litra/100km co do wypraw poza miejskich całkiem ok 6litrów

Usterki Opel Vectra C

Opel Vectra C – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~wojciech.zapalski@op.pl
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Auto które pali 4,4l przy oszczędnej jeździe na trasie, a zarazem potrafi się rozpędzić do 210km/h to wg mnie rewelacja. Ceny Napraw w ASO dość wysokie. Polecam Żywińskiego w Bielsku-Białej.
Opel Vectra C Hatchback