Lista ocen Opel Vectra C Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW 2002-2005 (24) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Jak na wielkość samochodu to miejsca jet na prawdę dużo. 4 dorosłe osoby (do 185 cm) mają duży komfort, wyzsi też się zmieszczą ale będzie odpowiednio mniej wygodnie. Piątka pasażerów też się mieści ale już nie będzie im tak wygodnie, szczególnie na dłuższych trasach.
~wojciech.zapalski@op.pl
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Z przodu wystarczająco, zwłaszcza, że fotele są regulowane we wszystkich płaszczyznach, z tyłu mogłoby być więcej miejsca na nogi. Bagażnik ogromy jak na tą klasę aut. Większy niż w BMW X6!!!
~Krzysiek
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Użytkuje od prawie 3 lat, przejeżdżam 420 km bez żadnej przerwy i po 4 godzinach nie mam problemów z wyjściem z pojazdu. Komfort jest dobry wg mnie.
~Pawel
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Jest mega przestrzen ja mam 190 wzr spokojnie moge sobie pozwolic komfortowo podrozowac tym autem,bagaznik jest mega wielki w wersji gts ktora posiadam
~Kearol
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Klasa i wielkosc samochodu to jest jego zaleta, duzo miejsca dla kazdego pasazera i kierowcy, na trasie podroz nie meczy, bagaznik ogromny.
~FURIOZO_GTS
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Odnośnie miejsca to zarówno kierowca jak i pasażerowie mogą podróżować wygodnie.Przestrzeń bagażnika w hatchbacku poprostu rewelacja.
~Bezimienny
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Z przodu jak najbardziej wszystko jest ok, dla pasażerów z tyłu mogłoby być jednak trochę więcej miejsca
~wojcicki_g@interia.pl
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
U mnie nie najlepiej. Szybko parują szyby, w deszczu praktycznie cały czas na klimatyzacji.
~Adameo
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
miejsca wystarcza dla ludzi z przodu i z tylu, z tyłu jednak dach troche niski dla wysokich osób.
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
7,1
~tadeja61@interia.pl
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Wystarczająca a mam wzrostu 192 cm.Wystarcza nawet miejsca z tyłu za mną dla pasażera.
Opel Vectra C Hatchback