Lista ocen Opel Vectra C Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW 2002-2005 (28) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~FURIOZO_GTS
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Posiadam swojego GTS-a z automatyczna skrzynia tiptronic i jestem z niej bardzo zadowolony biegi zmieniaja sie płynnie i bez szarpnięć.Mimo fabrycznej wady przedostawania się płynu chłodniczego do skrzyni (do roku 2004) co jest powodem awarii jak i słaba elektronika w wielu modelach Vectry ja tego nie doświadczyłem i jestem za.
~Karol
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
tu jest tragedia: automat sypie sie na potege, skrzynia ma wade konstrukcyjna i jesli ktos twierdzi ze jego skrzynia nie jest uszkodzona to po prostu nie ma o tm pojecia!!. Skrzynia zostala poprawiona w pozniejszych modelach gdzie automat jest 6 biegowy i chodzi duzo lepiej.
~Pawel
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Skrzynia biegow pracuje dobrze,pewnie wchodza begi,choc skok lewarka moglby byc nieco krutszy,brakuje szustego biegu na dluzsze trasy spalanie w tedy by moglo spac znacznie;)
~wojcicki_g@interia.pl
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Ocena \"4\" wynika z tego, że w kwestii przełoczania w Passacie było lepiej, tu bez zastrzeżeń. Przełożenia dopasowane do możliwości jednostki napędowej.
~wojciech.zapalski@op.pl
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Skrzynia super zestopniowana, biegi wchodzą miękko. Na piątym biegu przy 60km/h naciskamy delikatnie pedał gazu i auto płynnie przyspiesza:)
~Łukasz
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Działa bezproblemowo i bez zarzutu. Przydałby się 6 bieg, ale w sumie do normalnej jazdy wystarczy i prawidłowo zestopniowana.
~John
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Może nie jest tak precyzyjna jak w np audi ale jest ok, nie sprzwia problemów. Zaczynam odczuwać początki końca dwumasy.
~witektipo
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Automat dość późno zmienia biegi na niższe np. podczas wyprzedzania. Włączając na TipTronic trzeba dość wcześnie reagować.
~maciek
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Bardzo dobrze zestrojona skrzynia, na 5 biegu przy 3000/obrotów nie ma głośno w środku.
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
7,1
~Bezimienny
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Nic się nie psuje, skrzynia wg. mnie jest dobra chociaż biegi mogłyby wchodzić nieco bardziej precyzyjnie
Opel Vectra C Hatchback