Lista ocen Opel Vectra C Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW 2002-2005 (15) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Najtańsze egzemplarze mają śmieszne ceny i oferują bardzo dużo jak za cenę jaka trzeba zapłacić. Problem w tym, że są w większości zajeżdżone. Ale jak uda się kupić samochód zadbamy z bezpieczym silnikiem to każdy będzie zadowolony. Ciężko znaleźć lepszą alternatywę. Najbardziej zadbane egzemplarze z dobrym wyposażeniem nadal trzymają nieźle cenę ale czasem można trafić coś w mniejszych pieniądzach. Taki zakup na prawdę się opłaca bo samochód...
~Arturr
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
auto jest naprawdę super godne polecenia, kwestia ceny hm nie kupować moim zdaniem najniższych cen zaczynające od 10000 tys. Szukałem tych aut od najniższych, po prostu masakra jak się jeździło i sprawdzało byłem w szoku, naprawa by pochłaniała w tysiącach, moim zdaniem kupować wyższych cen, to będzie jeździć zadowoleniem :D tak jak ja. Ja ją kupiłem za 16 tys i się opłacało... jeszcze raz strzeżcie się niskich cen... auto godne polecenia...
~Pawel
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
za stosunkowo niewielka cene mamy super auto reprezntacyjne jakim jest limuzna,polaczona s super jakoscia wykonczenia wnetrza,tylko do jednej rzeczy bym sie przyczepil,czesta przypadlosc przetarcia fotela z boku od strony kierowcy;
~FURIOZO_GTS
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Ciężko mi powiedzieć jaki jest stosunek ceny do jakośći,za swój wóz zapłaciłem niska kwotę (sprowadziłem z uszkodzeniem mechanicznym) i dlatego też nie mam obiektywnego spojrzenia na to.
~Krzysiek
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Posiadam od 3 lat i poza typowymi usterkami jak np. silnik przednich wycieraczek, warto mieć na uwadze to autko.
~Daromel
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Myślę że jest warta swoich pieniędzy! Jakość jest adekwatna do ceny, materiały wykończeniowe dobrej jakości i cała reszta jest okey.
~wojciech.zapalski@op.pl
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
45000zł za 5 letni samochód w idealnym stanie technicznym i maksymalnym wyposażeniem jak na ten segment samochodów, chyba nie jest źle
~Bezimienny
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Wg mnie jak za taką cenę auta jest dobrze, auto nie psuje się wcale więcej od konkurencji
~Kearol
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Dlugo zastanawialem sie nad wyborem GTSa, nie żałuje wyglad silnik cena, godne polecenia.

Usterki Opel Vectra C

Opel Vectra C – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mako
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Moim zdaniem warto kupić ten samochód, jest bardzo dobrze wykonany.
Opel Vectra C Hatchback