Lista ocen Opel Vectra C Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW 2002-2005 (25) - Widoczność

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Wszystko bardzo dobrze widoczne, jedynie widok w tył po skosie mógłby być lepszy ale i tak nie sprawia to jakichś problemów. Ocenę 5 dałbym tylko auto typu polonez gdzie dookoła szkło i wszystko widać więc 4 gwiazdki to i tak wysoko.
~FURIOZO_GTS
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Widoczność w tym samochodzie jest wystarczajaca i korzystna przy wszystkich niemal manewrach.Może delikatnie ogranicza ja mala tylna szyba w klapie ale przecież od czego sa lusterka.
~witektipo
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Szerokie słupki w połączeniu z dużymi lusterkami dość dużo ograniczają widoczność do przodu. Cofanie tylko po lusterkach, bo przez tylną szybę widoczność bardzo ograniczona.
~John
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Trochę słabo się cofa, ciężko mi w nim wyczuć gdzie kończy sie kufer, czasami przydały by się czujniki parkowania, ale są i takie wersje na rynku
~Pawel
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Widocznosc jest bardzo dobra ,nie ma problemu z cofaniem szyba z tylu jest duza,a duze lusterka podgrzewane pomagaja przy tym manewrze,
~Kearol
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Kazde auto ma wlasna widocznosc i to kwestia przyzwyczajenia, ja osobiscie nie narzekam ani troche, na milimetry mozna wjezdzac jak ktos potrafi.
~Krzysiek
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Przesiadka z kombi do sedana może sprawiać problemy przy cofaniu, ale generalnie widoczność jest zadowalająca.
~Mlody
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Do przodu w porządku, wysoko podniesiony tył ogranicza widoczność przy cofaniu, ale można sie bez problemu przyzwyczaić.
~wojciech.zapalski@op.pl
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Troszkę słabo widać przez tylną szybę, ale czujniki parkowania załatwiają sprawę. Oprócz tego brak jakichkolwiek zastrzeżeń
~Sławek
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Dla mnie w porządku fotel kierowcy ma tyle regulacji że każdy coś dla siebie wybierze
Opel Vectra C Hatchback