Lista ocen Opel Vectra C Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW 2002-2005 (24) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tadeja61@interia.pl
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Przy silniku diesla jest dobre ale denerwują mnie minimalne trzeszczenia(chyba półki)dochodzące z bagażnika.Jak dotychczas nie poradziłem sobie z tym problemem.
~Pawel
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Bardzo dobrze jest wyciszona karoseia,dodatkowo piankowo jakas substancja pod podlaga,po zamknieciu okien odcinamy sie od zewnetrznego swiata
~virus20057
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
jest dobrze ale ponownie plastiki to masakra skrzypia trzeszczą czym starszy tym gorzej pierwsze 18m-c ok pózniej polskie drogi robią swoje
~Kearol
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Równo sobie klekocze, aż miło posłuchać, oczywiscie dla zwolennikow diesla, przy duzych predkosciach hałas znośny, i nie przeszkadza w rozmowie.
~FURIOZO_GTS
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Jak na mój gust wyciszenie samochodu jest przecietne,do środka przedostaja sie odgłosy pracujacego silnika jak i w wersji hatchback hałasuje z tyłu półka.
~wojciech.zapalski@op.pl
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Na wolnych obrotach słychać dieselka, zwłaszcza jak jest zimny. Jak już auto ruszy problem znika. Polecam stosowanie opon o niskim poziomie hałasu
~maciek1951@o2.pl
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
tu niestety opel się nie pokazał,wyciszenie tyłu pozostawia wiele do doskonałości,rozwiązaniem są maty wygłuszające nie jest to drogie ale warto zainwestować.
~Łukasz
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Bardzo cichy samochód, może nie licząc silnika ale to wina właśnie jego a nie wyciszenia. Obecne auta często są głośniejsze.
~Krzysiek
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Nie jest to nowoczesny diesel, ale w porównaniu do Mondeo MK3 nie ma porównania. Jak na diesla po prostu jest spoko.
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
7,1
~Bezimienny
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
W porównaniu do mercedesa W202 mojego ojca jest dużo lepiej jednak przy wyższych prędkościach w aucie robi się spory szum
Opel Vectra C Hatchback