Lista ocen Opel Vectra C Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW 2002-2005 (47) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~czlowiekcien
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
rozszczelniony halogen (wymiana na gwarancji) sterowanie radiem sie wylaczylo jakies tam pierdoly pojechac do serwisu 2-3 godzinki i zrobione ale podejzewam ze troche by to kosztowalo gdbyby nie bylo na gwarancji. troche tandetne plastiki w wykonczeniu maja tendencje do odklejania sie no coz auto za 90k pln to troche smieszne to duzy minus
~tomy1939
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Po przejechaniu około 20 tyś km wymieniłem termostat,oraz drążki,naprawa tych usterek wraz z częściam wyniosła mnie w sumie około 450 zł. Dwa razy zdarzyło mi się naprawiać mechanizm przesuwu fotela przód tył,usterkę tą idzie usunąć samemu po przez nałożenie linki na odpowiednią dzwignię,mechanizm ten jest w miarę delikatny.
~pilanin
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Co rusz pali sie jakis komunikat i gasnie, ze np sa otwarte drzwi(chodz nie sa), skrzypia gumy zawiesznie trzeba smarowac, tylne zawieszeni wielowachaczowe(hugo wei poco) tuleje padaja,poszlo lozysko amorka i to tyle czesci tanienaprawde,Ale to podstawowa wersja, silnik 1,8 sprawdzony, stach pomyslec co bybylo w dieslu
~Łuksz (lukasz12@o2.pl)
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Tak sobie. Nadwrażliwy alarm - lubi sie właczyć bez powodu :/. Trzaski z tylnych drzwi - praktycznie od początku. Nadal nie usunięte i pewnie tak juz pozostanie. Hałasująca luźna śrubka w tunelu środkowym - usunięte przez serwis. Ocena 3,25 / 5
~lukag
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Jak dotąd z drobnicy, jedynie nie zawsze zaskakujący panel sterowania klimatronica. Poprawienie kilku zimnych lutów załatwia sprawę. Może jeszcze trzaskający ogranicznik w drzwiach, gdy otworzy się je wystarczająco szeroko.
~lukag
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Drobne usterki dotyczą zazwyczaj kapryśnej elektroniki. Dość często przepalają się żarówki świateł mijania (przez 4 lata wymieniłem chyba z 6). Czasem zapala się jakaś kontrolka (np z ESP) i sama gaśnie.
~Voli
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Denerwuje mnie stary typ komputera TIP ale wymieniam go na GID. Nie jest to wina samochodu a jedynie opcji wyposazenie. Poza tym plastiki w srodku sa ok, nic nie skrzypi, sa raczej trwałe.
~krasy zwierz
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
- rozszczelniający się zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodzącego - padające moduły poduszek - niska żywotność cewek zapłonowych w autach z instalacją gazową -
~PP
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Mam go tylko 3 miesiace. Do tej pory tylko termostat sie nie zamykal ale taki kupilem. Naprawa ( wymiana wkladu samego) to 35zl wklad i ok 20zl robota. I to by bylo na tyle.

Usterki Opel Vectra C

Opel Vectra C – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Brendi
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Auto bez żadnej awarii. Nic nie ma do naprawy ponieważ mam go niecały rok to narazie jest mi ciężko się wypowiadać zobaczymy przez najbliższe lata
Opel Vectra C Sedan