Lista ocen Opel Vectra C Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW 2002-2005 (47) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DULU
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Przestrzeć jest super: z przodu: jest tyle miejsca ile nie uświadczycie w nowych autach klasy sredniej/średniej wyższej. Porównując z Focusem, Mondeo mk4, Oktawią, C-klasą, uważam że ma najwięcej miejsca. Jedynie co może go przebić to jest nowa Superb i zpodobnym wnętrzem Chrysler 300c. Z tyłu miejsca także dość, nie raz wiozłem Państwa Młodych do ślubu i sami to mówili
~Brendi
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
To jest duży samochód . Ta vectra c w porównaniu do swojej poprzedniczki sporo urosła więc przestrzeń jest zadowalająca. Ostatnio podróżowaliśmy w pięć osób na grzyby i nikt się nie skarżył.Siedzenia są dość twarde doskonale nadają się na dalekie podróże .Jadąc do chorwacji dwa dni nie narzekałem na kręgosłup.
~tarzzzan
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
z przodu miejsca jest wystarczajaco duzo nie wiem jak z tylu ale nawet nie mialem okazji sprawdzic tak naprawde,ale wydaje mi sie ze z tylu moze byc troszeczke ciasno dla kogos wyzszego
~JW61
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Super! Głownie dlatego kupiłem to auto. Oczywiście 5 grubaskom i tak będzie ciasno, ale 5 szczupłych osób mieści się spokojnie. Bagażnik ok. 500 litrów pomieści też ich bagaże.
~lukag
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Miejsca jest dużo, jak na sedana o dł. 4,6m. Auto jest przede wszystkim szerokie, ale nie oznacza to że na tylnej kanapie wygodnie usiądą 3 dorosłe osoby.
~krasy zwierz
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów. Bagażnik duży w sam raz dla rodziny 2+2. Przydatne schowki, siedzenia wygodne, dobrze "trzymają" w zakrętach.
~PP
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
190cm i jest swietnie. Za mna tak sobie ale ja jezdze z przodu. Kuzyn jak wsiadl z przodu (195) powiedzial: Lepiej niz w moim lozku ;))
~Łuksz (lukasz12@o2.pl)
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Nie narzekam. Dla 5 osób średniego wzrostu (178) OK. Z tyłu zdecydowanie lepsza pozycja niż VW Passat (bardziej płaska kanapa w Oplu) 4,25 / 5
~bartekm85
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Zarówno z przodu jak i z tyłu jest sporo miejsca, bagażnik jest wielki i bez problemu zmieści się tam 6 osoba;)
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
9,1
9,8
~Maciek
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Dużo miejsca zarówno z przodu, jak i z tyłu auta. Siedzenia wygodne z regulacją odcinka lędźwiowego. Brak uwag krytycznych.
Opel Vectra C Sedan