Lista ocen Opel Vectra C Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW 2002-2005 (37) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Brendi
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Auto kupiłem za 28 tys zł rok produkcji 2005 przebieg oryginalny 80 tys . Nic w auto nie inwestowałem zrobiłem już około 20 tys km bez żadnej awarii. Jeśli zastanawiasz się nad dieslem przemyśl to te silniki common railu są bardzo kosztowne w naprawach pompa wtryskowa ,wtryskiwacze, koło dwu masowe filtr cząstek stałych fap lub dpf zależy od silnika. Diesel ma częst duży przebieg. Mnie też diesel kusił swoim momentem obrotowym tym...
~lukag
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Auto tanie w zakupie, zazwyczaj a bardzo dobrym wyposażeniem, dające dużo przyjemności z użytkowania. W połączeniu z logicznie dobraną i założoną instalacją gazową staje się niezwykle oszczędnym środkiem komunikacji. Naprawy i części nie są drogie, a i psuje się nieczęsto.
~p.fabjanski@wp.pl
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
gdyby był tak niezawodny jak samochody daewoo byłby ideałem. Co prawda ma spory przebieg ale koszty serwisu do niskich nie należą. Pomimo średnich cen rynkowych do utrzymania samochodu potrzeba odrobiny kasy...
~Maciek
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Auto na rynku wtórnym jest stosunkowo tanie, a jednak oferuje przede wszystkim dużo miejsca i komfort podróżowania pasażerom. Być może w mocniejszych wersjach silnika komfort jazdy ma również kierowca.
~DULU
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
bez konkurencji. Passat - nudny i drogi, Mondeo - awaryjne, chyba że mk4, C-klasa - droga, Volvo S60 - drogie utrzymanie, Audi A4, A6 - strasznie drogie, BMW pomijam bo większość bita i zajechana
~Przemek B
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Uważam, że całóść oceny psuje jakość wykonania srodka auta i zastosowanych materiałów wykończeniowych. W aucie tej klasy producent powinien się bardziej postarać.
~lukag
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Biorąc pod uwagę cenę zakupu samochodu, uwzględniając jego wyposażenie i to co otrzymujemy w zamian, wystawiam najwyższą notę.
~pilanin
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
W tej cenie naprawde solidne auto, z tych nowoczesnych jedyne rozsadne nie przeladowane gadzetami, ale jakos wykonania zenujaca
~PP
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Nie jest zle. Czesci poza ASO wcale nie sa takie drogie. I robocizna tez nie. Za rozsadna cene mamy naprawde kawal fury.
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
9,1
9,8
~toner1@op.pl
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
I tu jestem zadowolony auto warte 94000 wersja GTS kupiłem w promocji i po upustach za 71500 z prawie pełnym wypasem.
Opel Vectra C Sedan