Lista ocen Opel Vectra C Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW 2002-2005 (52) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Brendi
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Jest dość twarde zawieszenie ale jest zachowany kompromis przy tym jest komfortowe, doskonale trzyma się drogi można pewnie wchodzić w zakręty. Ostatnio jechałem golfem V w vectrze jest o wiele lepiej wytłumione wnętrze.Jeśli ktoś uwielbia bujanie to proponuję coś ze stajni Citroena lub peugeota czy może renaulta . Trzeba pamiętać ,żę miękkie zawieszenie jest też mniej trwałe szybciej wybijają sie końcówki drążków i wachacze
~Maciek
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
W 8 roku użytkowania auta pojawiły się wycieki z przekładni kierowniczej auta. Pierwsza regeneracja przekładni wytrzymała około 11 miesięcy. Niezbędna była kolejna. Obecnie po drugiej regeneracji dochodzą mnie niepokojące piski. Na razie nie zdiagnozowane.Poza tym autem jeździ się trochę jak wersalką na kółkach. Za miękkie w moim odczuciu zawieszenie.
~V
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
To chyba najmocniejsza strona tego auta. Trochę twardy, ale za to doskonale się prowadzi. ESP spisuje się bez zarzutu, nawet na oblodzonej drodze. Bardzo bezpieczny. Dobre hamulce. Z tyłu mogłoby być mniej twardo... albo nasze drogi mniej dziurawe. Na dobrych drogach absolutnie bez zastrzeżeń.
~czlowiekcien
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
ten samochod przeczy prawom fizyki fotele kubelkowe nie pozwalaja wypasc z fotela niestety nie da sie wylaczyc do konca elektroniki i ciezko jest postawic auto bokiem :) ale czy to minus to jest kewstia sporna. co kto lubi, starsze osoby narzekaja na twarde zawieszenie no ale to przeciez gts
~pilanin
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
W porownaniu do vectry A, ktora mialem wczesniej zenada, to auto prowadzi sie jak balia mimo 100% sprawnego zawieszenia, dobrej jakosci opony na felgach 16 ratuja troche sytuacje ale tlyko na autostaradach, na bocznych drogach nie da sie tym jezdzi wole astra I ktora mam jako 2 auto
~rebuz
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Pojazd reaguje natychmiastowo na kazdy ruch kierownica....nie trzeba byc silaczem zeby sprawnie operowac sterem w VC .... wspomaganie dziala na wysokim poziomie...autko dobrze trzyma sie drogi...i czuc ze to kierowca,a nie samochod decyduje o wszystkim..
~bartekm85
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Auto prowadzi się lekko i sprawnie jak na swoje gabaryty, mocno trzyma się drogi. Zawieszenie jest dość twarde jak na tą klasę samochodu, czuć i słychać każdą większa dziurę, na szczęście polskie drogi są coraz lepsze.
~lukag
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Vectra jest z zasady samochodem dość twardym. Przy założonym ogumieniu 225/45R17 jest już więcej niż dość twardo, ale nawet na polskich drogach do zniesienia. Super trzyma w zakrętach, stabilny, niemiecki pancerwagen.
~PeterPain
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Zawieszenie to istna skarbonka. Sprężyna przednia pękła podczas wsiadania do auta!!! Zawieszenie tył po roku tłucze jak oszalałe, mimo iż wymieniłem wszystko co można było wymienić. Na zakrętach lepiej zwolnić, istny kanapowiec.
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
9,1
9,8
~DULU
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Ciekawym faktem jest to ze na oponach 16\" jest spora różnica w prowadzeniu między 215/55/16 - nosi na koleinach, a 205/60/16 - takie zakładam zimowe i czuć różnicę. Polecam mniejsze dla komfortu. Poza tym cisz, spokój, pełna kontrola
Opel Vectra C Sedan