Lista ocen Opel Vectra C Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW 2002-2005 (44) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DULU
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Mam klimatronik więc ustawiam 21stopni i nic mnie nie interesuje. Zimą nagrzewa się szybko ale dzięki podgrzewanym fotelom jest to mniej ważne ... Z tyłu klima \"dociera\" zdecydowanie słabiej co jest odczuwalne dla pasażerów ale tylko na krótkich dystansach, bo na długich obieg powietrza daje chłód w całym aucie
~Brendi
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
To jest mocny punkt gdyż jest climatronic dwu strefowy. Te wakacje przy upale czterdziesto stopniowym bez klimy by były udręką a tak ustawiałem sobie 21 stopni żona ustawiała 23 stopnie mogliśmy zwiedzać europę. Ogrzewanie dość dobre po kilku minutach robi się ciepło. Dmuchawa też nie jest zbyt głośna .
~PeterPain
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Szybko i sprawnie odparuje wnętrze. Natomiast szczególną uwagę należy zwracać na prawidłowe oczyszczenie podszybia w miejscu odpływu wody, inaczej czeka nas zalane wnętrze od strony pasażera i wymiana wentylatora nawiewu - już przerobiłem ten temat.
~Maciek
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Ogrzewanie bardzo dobre. Gorzej z wentylacją. Pomimo wymiany filtra kabinowego, odgrzybiania i uzupełniania klimatyzacji czasami po włączeniu auta dochodzą nieprzyjemne zapachy, dotyczy do zwłaszcza sytuacji przy wyłączonej klimie.
~pilanin
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Nie paruje, nagrzewa sie bardzo szybko, klima chlodzi tylkonie z tylu ale to sie sie amrtwia pasazerowie. Obowiazkowo dla nich roleta na tylnej szybie inaczej jadac w sloncu z tylu zagrzeja sie
~lukag
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Szyby odparowują szybko. Wydajne ogrzewanie tylnej szyby. Klimatronic również radzi sobie przyzwoicie. Zobaczymy jak szybko auto będzie nagrzewało się zimą.
~Łuksz (lukasz12@o2.pl)
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Dość wydajna wentylacja, szybko sie nagrzewa jednak ciężko jeździć bez klimy - latem zbyt gorąco, zimą i jesienią szyby parują :/. Powiedzmy - 3,5 / 5
~JW61
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Jest OK. Powyżej 2 biegu dmuchawy trochę głośno. Tryb "odparowywania" szyb bardzo głośny, ale skuteczny ;-)
~tomy1939
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Tutaj bez większych zastrzeżeń,wentylator bardzo szybko usuwa zaparowanie szyb,jak na razie klima działa bez zarzutów.
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
9,1
9,8
~Voli
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Miałem problem z czujnikiem przy termostacie ale jest ok. Szybko się nagrzewa, klimatyzacja też działa fajnie.
Opel Vectra C Sedan