Lista ocen Opel Vectra C Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW 2002-2005 (47) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Do kabiny nie docierają specjalnie żadne hałasy z silnika, czy zewnątrz. Plastyki w aucie też nie trzeszczą, nie piszczą, są generalnie pod tym względem ok. Natomiast od początku użytkowania auta problemy z huczeniem opon. Po około dwóch sezonach opony zaczynają huczeć. Serwis nie poradził sobie z tym, gdy auto było na gwarancji. Dali nowe opony, ale problem pozostał.
~Brendi
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Dość dobrze wyciszone. Nieżle tłumi dziury . Natomiast jest to ocena subiektywna w zależność czym ostatnio jeżdziliśmy do jakiego samochodu sie odnosimy jesli odnosimy się do Golfa V to jest nieżle ale jeśli porównamy z Volvo s 80 to jest przeciętnie . Powiem tak czasem jak wpadam w dużą dziure mogło by być lepiej wyciszone.Słychać u mnie opony fabryczne brigitstone.
~Wojtek
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
kilka miejsc wymaga dodatkowych , niewielkich zabiegów wyciszających tzn. podwiżania wiązki przewodów, nasmarowania uszczelek silikonem, podomykania przeszczeni pomiędzy silnikiem i kabiną po montażu alarmu ale jest ok. Szum z tyłu auta to na 100 procent opony a napewno Brigestone Turanaza Er30 215/55 R16, zmieniłem na zimowe nowe Continental już teraz i mam ciszę.
~Przemek B
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Auto jest wyciszone dostatecznie od silnika natomiast bardzo słabo od kół. Do szaleństwa mogą doprowadzić dudnienie dochodzące z bagażnika, kiepsko panowie producenci jest również z tylną półką. Osobiście do wyciszenia półki stosuję patenty jak w Polonezie.
~JW61
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Do 150 km/h w miarę cichy, powyżej silnik zaczyna trochę buczeć. Mógłby być nieco lepiej wyciszony: nadkola (szum opon na gorszych nawierzchniach) i dach (podczas deszczu trochę bębni).
~rebuz
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Rewelacja...!! Oprocz dzwieku silnika...radia..migaczy i wspolpasazerow...nie dochodza nas zadne inne dzwieki..nie ma trzeszczenia plastikow..zadnych odglosow wydawanych przez elementy wewnatrz autka.
~MARECKI
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
CZASEM MAM WRAŻENIE, ŻE JADĘ TRAKTOREM - TO Z POWODU BARDZO GŁOŚNEJ PRACY ZAWIESZENIA. SILNIK OKROPNIE HAŁASUJE NA WYSOKICH OBROTACH. KUPUJĄC TO AUTO SPODZIEWAŁEM SIĘ WIĘCEJ...
~Łuksz (lukasz12@o2.pl)
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Nie jest źle. Przy niższych prędkościach cicho. Jedynie w niskim i średnim zakresie obrotów silnik ma drażniący dźwięk mimo ze jest dość cichy. Wyżej może być. 3,75/5
~krasy zwierz
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Jest dobrze,silnik pracuje cicho, zawieszenie tłumi nierówności. Powyżej 100km/h pasażerowie tylnej kanapy słyszą słabo wygłuszony bagażnik i nadkola.
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
9,1
9,8
~lukag
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Auto jest w mojej ocenie bardzo dobrze wyciszone. Jest przyjemnie dla uszu w mieście i na trasie. Na minus jedynie trzeszczące szyby sterowane elektrycznie.
Opel Vectra C Sedan