Lista ocen Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW 2001-2006 (8) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paraelement.pl
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
komputer kazał mi zmieniać olej na początku po 13 tys km, potem już po 3-4 tys. Problem chyba został rozwiązany po wgraniu nowego oprogramowania, ale i tak źle to odczułem. W dodatku serwis Autopol w Warszawie delikatnie mówiąc lekcewarzył mnie mówiąc, że za często uruchamiam samochód. Teraz (dwa tygodnie po gwarancji) coś się zepsuło w elektronice silnika i wyświetla się błąd, również wahacz jest do wymiany.
~Eugeniusz Lipiecki
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Chałas od skrzyni biegów psuje mi całą przyjemność z jazdy. Świadomość, że będę musiał zabulić za naprawę po 43.000 przebiegu jest nie do zniesienia, tym bardziej, że kupiłem OPLA VIVARO, który był zdecydowanie droższy od swojego odpowiednika RENAULT TRAFIC o prawie 10.000 zł. więc liczyłem na jego lepszą trwałość i jakość.
~Rafał
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Nic tylko leję dobre paliwko i jadę + oczywiście okresowe wymiany części eksploatacyjnych. Chociaż w tym modelu siadają skrzynie (szwagier miał skrzynie do wymiany, podobno nie naprawialne, a używana sprawna skrzynia 3 tys zł)
~Demboll
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
po 6ciu latach (200tys) padło sprzęgło-3500zl za wszystko. Kupiłem go z padniętą turbiną (miał 5 lat/185tyskm)-1500zl. Oprócz tego wymieniam tylko elementy eksploatacyjne typu końcówki drążków itp
~henio
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Jak narazie w porządku ale to dopiero 58 kkm przebiegu, słyszałem że skrzynie padają po jakiś 120-130 kkm. Mam nadzieje że moja wytrzyma więcej
~Alwaro!!!
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
po przebiegu 8000km wymieniono mi chłodnicę, zaś po przebiegu 14000km wysiadła pompa wspomagania kierownicy!!!!!! to chyba juz wszystko wyjaśnia!!!!!
~Adam 10
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Po 100000 umarł przekaźnik świec żarowych ale to i tak dobrze (w innych samochodach tej klasy dzieje się to co 40000)
~driver
zawór EGR, wysprzęglik