Lista ocen Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW 2001-2006 (9) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Tutaj jest naprawdę dobrze z tym samochodem, miejsca w wersji na 2 osoby masa, na 3 osoby już gorzej bo szwagier ma wersję 3 osobową. Tak jak wspomniałem w 2 osobowej jest jeszcze masa miejsca przez wolna przestrzeń między kierowcą a pasażerem gdzie spokojnie można położyć coś ja np. wożę skrzynkę z katalogami z ofertą mojej firmy.
~Demboll
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Fotel kierowcy mogłby mieć większ możliwości regulacji oparcia. wysoka osoba czuje sie jakby cały czas musiała siedzieć w pionie bo sciana grodziowa przeszkadza w większym wygieciu oparcia. Jeden pasażer ma wystarczająco miejsca. 2och to już ścisk.
~Paraelement.pl
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Miejsca nie brakuje. Polecam fotele indywidualne z przodu. Są bardzo wygodne. Minus za brak podłokietników od strony drzwi i za krótkie podłokietniki środkowe. Tu VW i Mercedes biją Vivaro / Trafica na głowę.
~Alwaro!!!
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
duzo miejsca dla kierowcy, jeśli chodzi o powierzchnie ładunkową , kratka zamontowana bardzo niewygodnie, bardzo skraca powierzchnie ładunkową co jest uciążliwe przy przewożeniu dłuższych przedmiotów
~driver
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
ze względu na to że z przodu jest ławka na 2 osoby + fotel kierowcy, samochód pozostaje 1-osobowy na długie trasy oraz 3-osobowy ale wyłącznie na krótkie.
~Eugeniusz Lipiecki
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Gdyby nie ten nieszczęsny wystający element kokpitu i brak możliwośći szybkiego wymontowania rozkładanych siedzeń, to byłoby super.
~adam
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
JEDYNY PROBLEM TO NIEROZKLADAJACE SIE SIEDZENIE DLA PASAZERA.NA DLUGICH ODCINKACH JEST TO UCIAZLIWE.
~Adam 10
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Podwójna kanapa dla pasażerów z przodu mogłaby być trochę większa
~Tomi
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
W VW T4 bylo wiecej miejsca dla pasazerów pomimo iz jest to mniejsze auto od OPla
Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1