Lista ocen Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW 2001-2006 (8) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paraelement.pl
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Klimatyzacja działa bardzo dobrze (zarówno z tyłu, jak i z przodu). Szkoda, że nawet w opcji nie ma klimatronika. Gorzej jest z ogrzewaniem. W zime zaczyna być ciepło po 15km,czyli dokładnie jak dojeżdżam do pracy. Duży minus. Można oczywiście zamówić Webasto mokre, ale to kolejne kilka tysięcy. Ja zamówiłem i samochód przyszedł bez niego z informacją, że w fabryce nie robią, pomimo, że przyjeli zamówienie. Mogłem nie kupić auta... Polecam...
~Rafał
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Jako że dwu osobowy furgon ze ścianą grodziową metalową to w lecie szybko chłodzi, a zimą szybko nagrzewa. Zimą super sprawa to podgrzewane fotele: naprawdę potrafią dobrze wygrzać tyłek :P. A na lato to klimatyzowany schowek przed pasażerem: jadę często w trasy po Polsce i trasa Polska - Holandia po towar raz w miesiącu to w miesiącach letnich dobrze się to spisuje, napoje są zawsze schłodzone.
~Demboll
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
długo trzeba czekać az kabina się nagrzeje w zimie i szyby mocno parują mimo wymienianych na czas filtrów. Gdyby nie klima która usuwa pare z szyb w 5 sekund. Bez klimy byłoby słabo.
~Adam 10
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Mam wersję 6 osobową ze ścianą z tworzywa sztucznego więc nie trzeba nagrzewać całej paki. Klima również chłodzi świetnie
~driver
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
w zimie grzeje, w lecie studzi, o czym tu więcej pisać?
~henio
klimatyzacja się przydaje
~milka
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
ciezko sie grzeje w srodku
~Eugeniusz Lipiecki
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Bez zmian na gorsze........
Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1