Lista ocen Opel Zafira A (239) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 238 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jack
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
dobry z esp i abs to trzeba dobrze kombinowac zeby samochod wypad z drogi mieszkam w gorach i w zimie tylko raz mialem problem to znaczy zona z podjazem pod gorke
~bogdan z zarzecza
Van 2.0 16V Turbo OPC 192KM 141kW
przy wpadnięciu każdą dziurę straszny hałas w kabinie mimo wymienionych amorków sprężyn i wszystkie co tylko było trzeba podobno typowe dla tej zafiry
~Mikolaj
Van 1.6 CNG 97KM 71kW
Pewnie można wchodzić w zakręty choć to nie rajdowka. Pewne wyczucie pojazdu i pewne prowadzenie. Gorzej podczas gwałtownych podmuchów.
~gerth
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Dla mnie super, dla mojej narzeczonej też, duuuużo łatwiej tym kręcić niż np Chryslerem Voyagerem mimo że Zafira jest tylko o 40cm krótsza.
~Adam
Van 2.2 DTI 16V 125KM 92kW
Mam wersje OPC. Koła 225/45/17. Auto jest przyklejone do jezdni. Resoruje bardzo dobrze,ale są wyjątki czyli 90% naszych zniszczonych dróg.
~Andrzej autosaar@op.pl
Van 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Jeszcze tak stabilnym , wręcz przyklejonym do asfaltu vanem nie jechałem. Zawieszenie zachowuje się jak w sportowym aucie. Bardzo bezpieczny.
~rr
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
prowadzi się sympatycznie....to trzeba przyznać, ładnie zachowuje się w zakrętach (dużo lepiej niż scenic), ale za to Zafiry hamulce to porażka....
~Harald
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Jak na Vana prowadzenie super. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się utracić kontrole nad autem. Prowadzenie o niebo lepsze od Scenica. Zawieszenia cicho pracuje.
~Krzysztof Adamski
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Nie narzekam, chociaż na polskich wertepach kolumna kierownicy przenosi drgania prawdopodobnie z lewego wachacza.Na razie autkiem zrobiłek ok 5000 km
Dziennik kosztów dla Opel Zafira A
7,2
10,3
11,2
~wkoszalka@wp.pl
Van 1.8 16V 116KM 85kW
tył rewelacja ale przód do niczego, wymieniłem już końcówki i tak stuka, drgania na kostce itp. W Oplach wszystko dobrze jest do 60.000 km, potem zaczyna się