Lista ocen Peugeot 206 Cabrio (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamil_zielinski@poczta.onet.pl
Cabrio 1.6 i 16V 109KM 80kW
Jak na sportowe coupe-cabrio jest dobrze. Kupując ten samochód nie myśli się o wożeniu więcej niż jednego pasażera. Dla jednej, dwóch osób jest blisko idealny. Mam 188cm wzrostu i fotel mam maksymalnie odsunięty (z tyłu na nogi pozostaje 0cm miejsca ;) ), fotele są dobrze wyprofilowane, trzymają w zakrętach, a zarazem są wygodne. Dłuższa jazda nie męczy "siedzenia". Z tyłu można jeździć, ale tylko i wyłącznie na krótkie przejażdżki, choć z...
~Patryk
Cabrio 2.0 i 16V 136KM 100kW
z przodu bardzo dużo miejsca i to by było na tyle bo mówiąc że te auto jest 4 osobowe to jakaś kpina :) z tyłu nie ma w ogóle miejsca na kolana i głowę (z złożonym dachem ) miejsca jest dużo mniej niż w audi TT
~Maja111
Cabrio 1.6 i 16V 109KM 80kW
Przestrzeń dla kierowcy jest ok, gorzej pasażer, dla dziecka może być, ale dorosły z tyłu trudno się mieści. Tylko kto powiedział, że to ma być auto 4osobowe, to autko dla mnie i mojej córci ;)
~Paweł
Cabrio 1.6 i 16V 109KM 80kW
Dla mnie jako kierowcy bomba!!! przedni pasażer też ma miejsca bardzo dużo... Gorzej jak ktoś chce usiąść z tyłu:p nie radziłbym tam siadać. Jeżeli ktoś myśli o wożeniu innych to odradzam:)
~oggia@wp.pl
Cabrio 1.6 i 16V 109KM 80kW
Z tylu przestrzeń typowa dla aut "2 + 2" czyli mozna tam usiedzieć tylko na krótkim dystansie. Jeżeli zaś chodzi o przestrzeń dla kierowcy i pasażera z przodu to jest jak najbardziej OK!
~Savida
Cabrio 2.0 i 16V 136KM 100kW
Miejsca z tyłu jest tragicznie mało. Na dłuższą trasę w cztery osoby jedzie się beznadziejnie. Można było zrobić prostą kanapę i byłoby pewnie wygodniej aniżeli w kubełkach.
~Konrad
Cabrio 1.6 i 16V 109KM 80kW
Z przodu miejsca jest wystarczająco, ale siedzenia z tyłu służą wyłącznie jako miejsce na niewielki bagaż. Ale w końcu to kabriolet, a nie rodzinne kombi.
~LucX
Cabrio 1.6 i 16V 109KM 80kW
2 osobowy kabriolet, nie ma co wymagać dużej przestrzeni. Dla kierowcy i pasażera obok jest w miarę dużo miejsca.
~cyberpunk88@op.pl
Cabrio 1.6 i 16V 109KM 80kW
Z przodu doskonale (mam ponad 190cm wzrostu). Z tyłu cudów nie ma... ale wbrew pozorom na niedużych odległościach da się wytrzymać.
Dziennik kosztów dla Peugeot 206 Cabrio
8,8
8,7
~MQ
Cabrio 1.6 i 16V 109KM 80kW
Z przodu rewelacja, z tylu... no cóż. Auto można traktować jako 4ro osobowe wyłącznie na bardzo krótkich trasach.
Peugeot 206 Cabrio