Lista ocen Peugeot 206 (1400)

4,1
~jaco4a
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Auto godne polecenia, jeżeli będziemy je szanować to nie przysporzy nam wielu problemów. Samochód głownie dla młodych ludzi, najwygodniej jeździ się w 2 osoby, w 5 osób jest ciaaasno :)
~LinekPark
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Są wady, ale nie są one dyskwalifikujące. Wnętrze ciasne z niedoróbkami w ergonomii, ale za to dobrze wykonane i bogato wyposażone. Nie jest to wzór trwałości, ale nie ma też co narzekać. Ze swej strony mogę polecić!
~Adam
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Idealne auto do miasta. Charakterystyka silnika i skrzyni jest tak dobrana, że do tego środowiska najbardziej się nadaje. Na dłuższych trasach jest już gorzej. Dwie osoby na wakacje się tu zapakują. Wyprzedzanie - koszmar
~Adam
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Fajne małe zwinne auto. Tanie w zakupie, tanie w eksploatacji a jeśli się o nie dba to przy okazji niezawodne. Trzeba tylko poszukać zadbanej sztuki z odpowiednim silnikiem, dbać o nią i będziemy mieli przyzwoite auto do dojazdu do pracy, szkoły, bądź jako małe auto na początek dla równie małej rodziny.
~Suoncus
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Jestem posiadaczem 206 od 2 lat. Samochód idealny dla młodego, niedoświadczonego kierowcy. Idealny na pierwszy samochód. Mankamentami tego samochodu w głównej mierze to kiepskie wytrzymałościowo zawieszenie, które na polskich drogach nie wytrzymuje próby czasu (w moim przypadku na 40 tysięcy kilometrów wymieniałem dwa razy przednie wahacze, nie obyło się również bez regeneracji tylnej belki). Całe szczęście jakość polskich dróg powoli się...
~użytkownik
Hatchback 5d + 1.4 HDi 70KM 51kW
Fajne, tanie auto, zarówno w utrzymaniu jak i przy zakupie. Nie ma za to taniego, tandetnego wnętrza i jest dosyć wygodne. Jeżdżę nim 8 miesięcy, przejechałem 15 000 km.
~mag
Hatchback 2.0 i 16V 136KM 100kW
Fajny, dobrze wyposażony i dynamiczny samochód. Nie jest to samochód rodzinny czy corsa z silnikiem 0.9 więc niech nikt nie liczy na spalanie rzędu 5 litrów. Francuska konstrukcja i brak miejsca pod maską powoduje że nie każdy kowal będzie w stanie wszystko naprawić.
~ollbrzym
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Auto estetyczne i dobrze wykonane na zewnątrz i wewnątrz. Od nowości nie nękały go dyskwalifikujące awarie. Wiecznie stukające tanie stabilizatory, które można samemu wymienić, budują żywą relację z autem i tworzą unikalną więź:D
~jankes_10
Kombi 1.6 16V HDi 109KM 80kW
Auto bardzo fajnie wygląda, dobrze jeździ, i wbrew powszechnej opinii o autach pochodzenia francuskiego, oprócz kosztów eksploatacyjnych praktycznie nie gości w warsztatach mechanicznych. A do tego wszystkiego spalanie jest rewelacyjnie niskie, średnio 4,5 litra(trzeba mocno się postarać,żeby przekroczyć 5), na trasie można spokojnie zejść poniżej 4 litrów. Na jednym baku zdołałem pojechać na wakacje i wrócić bez tankowania (trasa...
Dziennik kosztów dla Peugeot 206
6,1
8,3
9,4
~Lukass
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Moje auto jest z 2007roku, ale widąc że konstrukcja jest bardzo stara. Liche tworzywa sztuczne (skrzypią) i przeciętne wykonanie (ramka nad tablica obtarła lakier, zawiasy skorodowane) i wiele innych drobnych niedociągnieć. Kompensuje to niska cena zakupu oraz eksploatacji oraz zadowalający komfort (szeroko rozumiany). Osiągi dla ludzi spokojnych i rozumiejących możliwości 68konnego silnika (a nie wymagających osiągów jak w BMW M3).Mi...