Lista ocen Peugeot 207 (291)

3,5
~robert
Hatchback 5d 1.6 VTi 120KM 88kW
Polecam Peugeota 207 ale może z innymi silnikami,jesli ktoś chce naprawdę sportowy to niech kupi 175 konny-to jest prawdziwa rakieta.A tak to to wybierajcie słabsze benzyny np. 90 konne 1.4- dynamika słabsza ale znacznie oszczędniejszy.
~Beskidek
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Nie mam uwag , tylko same pochwaly .Super autko , ciche , szybkie ekonomiczne i eleganckie.
~XyZ
SW 1.6 VTi 120KM 88kW
Design pojazdu miażdży konkurencję. Przy niemieckim segmencie b Peugeot jest po prostu o 5 lat młodszy.
3,5
~KKM
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Na dzień dzisiejszy mam przejechane około 500km tym autem zatem nie jestem wstanie wpełni go ocenić (docieranie), ale wydaje się, że jest to dobra jednostka. Dynamiczna, moment obrotowy nisko umiejscowiony jak na benzyniaka, co sprawia, że silnik jest całkiem elastyczny. (Silnik)
3,1
~RobinsonCruzoe
SW 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Niestety, po roku czasu i przejechaniu samochodem 30tys. kilometrów zmuszony jestem wydać negatywną opinię-przy czym nie wykluczam że może być to jednostkowy przypadek gdyż druga 207 w domu ma już 3 rok i nalatane 51 tys. jeżdżąc bezawaryjnie. Niemniej ciągłe wizyty w serwisie ASO doprowadziły mnie do depresji i ostatecznie zmiany samochodu na inny model.
~Ela Z
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
Lubie moja czerwona strzale. Jest sl iczny z zewnatrz. W srodku tez. Ekonomiczny w jezdzie. Na razie niezawodny. Troszke glosny przy wiekszej predkosci. Ale dobrze trzyma sie drogi zwlaszcza na zakretach. Jest autem dla kobiety. Ma krotkie biegi i nie bardzo nadaje sie do wyscigow na drogach. Pedaly dosc blisko siebie - trzeba sie przyzwyczaic. Zadziwiajaco sporo miejsca " w szerz". Duza przednia szyb a przez co auto sie dosc...
~Pyzio
SW 1.6 VTi 120KM 88kW
Godny polecenia samochód do miejskiego gąszczu i nie tylko dzięki wersji SW 1.6 120km klimatyzacji pełnej regulacji fotela i kierownicy dalekie wypady nie stanowią problemu dla tego lwiątka. Samochód używany jest przeze mnie 3 lata przejechałem 38tys km. Bez jakichkolwiek awarii. Żadnej rdzy nigdzie nie widać. Spalanie 6-8l GDZIE te najwyższe to cykl miejski przy temp - 10 do - 15'c.
3,8
~kaśka
Hatchback 5d 1.4 VTi 95KM 70kW
Auto niezawodne, o ciekawej stylistyce, o niskim spalaniu ale zdecydowanie nie na trasy. Silnik o mocy 90 KM nie pozwala na bezpieczne wyprzedzanie. Do miasta - rewelacyjny! Bardzo zwrotny, świetnie działające wspomaganie kierownicy, można kręcić jednym palcem:)
~tom220
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Ogólnie autko fajne, nie zawiodłem sie, jedyne co to jeśli mialbym troche wiecej funduszy to wybrałbym wersje 1.6...
Dziennik kosztów dla Peugeot 207
5,6
~quyns
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
autko świetne! polecam zarówno dla kobiety jak i dla faceta, stylistyka odważna ale to dobrze ponieważ autko nawet za kilka lat bedzie nowocześnie wyglądać, jedno co nie podoba mi się w moim egzemplarzu to.. kolor... he he he... ale nie miałem wyboru, w tym aucie po prosty nie ma się do czego przyczepić... POZDRAWIAM UŻYTKOWNIKÓW!:)