Lista ocen Peugeot 301 (51) - Widoczność

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RobinsonCruzoe
Sedan 1.2 VTi 72KM 53kW
Tutaj nie jest już tak dobrze. Przedni kokpit tak zabudowano, iż mam wrażenie jak bym jechał wojskowym rosomakiem - przynajmniej ma się poczucie bezpieczeństwa:) Na boki jest OK. Kwestia patrzenia do tyłu... jak to w sedanie. Myślę że warto zainwestować w czujniki.
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Czasem przeszkadzają słupki środkowe. Trzeba się wychylić aby sprawdzić czy droga do skrętu jest odpowiednia. Parkowanie natomiast przebiega łatwo i przyjemnie. Nie ma dziury w Mordorze w którą się nie wpasuje.
~jarosław_dąbrowski
Sedan 1.2 PureTech 82KM 60kW
Miejsca w środku jest jak w poczciwej starej Wołdze. Fotele wygodne, w mojej wersji nie ma niestety podłokietnika, a na dłuższe wypady by się przydał. Nawet wysokie osoby nie mają problemu na tylnej kanapie.
~Szaf
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Bardzo wygodny i można poczuć się jak w domu, oprócz klapy bagażnika a właściwie jego umocowanie z potężnymi zawiasami. W samochodzie jest niesamowicie dużo miejsca po prostu rewelacja dla rodziny.
~Jacek
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Do przodu i na boki jest nieźle. Jednak do tyłu, z uwagi na gabaryty auta i wysoki kufer nie jest już tak różowo. Warto zainwestować w czujniki cofania (ja na szczęście zainwestowałem).
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Czasem słupki przeszkadzają. Natomiast widoczność jest dobra i posiada duże okna. Lusterka także wielkie co ułatwia parkowanie. Dużo łatwiej jest wyczuć tył auta niż np w skodzie rapid.
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Duże szyby i lusterka, wszystko widać nie traci się koncentracni patrząc na skompo ubrane dziewczy. A jak już dziewczuyna zacznie amory tp [pdpgaslada sie na płaslp i można robi ma to an czo chuć podposoe:D
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Duże szyby, przemyślana linia bagażnika wraz z dobrymi lusterkami można parkować śmiało w nawet najbardziej wąskie miejsca. Auto dobrze daje się wyczuć na odległość i szerokość.
~Tomasz
Sedan 1.2 VTi 72KM 53kW
Widoczność dobra dookoła oprócz tyłu ,trzeba cofać na lusterka bo tylna klapa przysłania kawałek świata za autem. Z przodu widok bardzo dobry ,świetne oświetlenie drogi
~sir_Luca
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
W każdym kierunku widać wszystko co trzeba. Wcześniej jeździłem mniejszym samochodem, miałem obawy, że będzie ciężko parkować ale okazały się one zupełnie nieuzasadnione.