Lista ocen Peugeot 306 II (6) - Karoseria

Na liście zabraknie 460 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kacper
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Nie mam do niej zastrzeżeń autko jest małe i zgrabne nadaje się zarówno dla pań jak i dla panów i nie sprawi że wysiadając z niego poczujesz się jak jakiś miły ciepły pan z torebką. auto wyglądem zmiata naprawdę dużą część konkurencji jeśli chodzi o wygląd. Nie miałem problemów jeśli chodzi o rudą ale znalazłem dobry egzemplarz. Tutaj sprawdzałbym progi i błotniki ale śmieszne ceny około 150zł za błotnik sprawią że i tak się będzie opłacało je...
~Łukasz
Kombi 1.6 99KM 73kW
306 ma karoserię ocynkowaną, dzięki czemu nie koroduje. Daje 4 gwiazdki tylko za to, że w moim egzemplarzu nie było lewego tylnego nadkola, co spowodowało dostawianie się wody z błotem do wnętrza profili zamkniętych i rozwinęła się korozja w bagażniku od środka. Przed pierwszą zimą zabezpieczyłem to i zamontowałem plastikowe nadkole. Od tamtej pory korozja nie rozwija się nigdzie.
~Pankot
Cabrio 1.8 16V 110KM 81kW
Ciężko się przyczepić, jak na 17 letnie auto jest doskonałe! Jest kilka ognisk korozji, ale żadnych wżerów, czy dziór. Jak nie było bite to praktycznie nic nie powinno się dziać.
~Piotr
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Wygląd 10/10. Mój miał przygody z wypadkami dlatego wychodzi trochę rdzy ale narazie nie mam na co narzekać może kiedyś sie to poprawi
~Robert
Kombi 1.4 75KM 55kW
Z wyglądu szału nie ma, ale nie jest źle i ten ocynk, poezja, dzisiejsze auta już tyle nie wytrzymają.
~Michał
Sedan 1.6 90KM 66kW