Lista ocen Peugeot 307 I Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW 2001-2005 (66) - Silnik

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PAVIK
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
POSIADAŁEM KILKA SAMOCHODAMI TEJ SAMEJ I WYŻSZEJ KLASY.ALE PEUGEOT 307 JEST NAJGORSZYM SAMOCHODEM JAKI MIAŁEM. SERWIS SKANDAL WRĘCZ ZŁODZIEJSTWO NA GWARANCJI TRZEBA PŁACIĆ ZA KOŁECZKI 1ZŁ (TO JEDEN Z PRZYKŁADÓW-PANOWIE WSTYD), AUTKO POWIEM WPROST DO DU.....USTERKI NA BIERZĄCO DROBNE, ALE SĄ-JEDYNY PLUS TO WYGLĄD ZEWNĘTRZNY. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!
~Mieczysław
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Doskonaly silnik 16v.Przy tak nie duzej pojemności ma niezlą dynamikę i dobra elastycznośc.Zupelnie wystarczy dla tych ktorzy nie mają ambicji ,,ścigaczy,,.Cakiem cichy.Reaguje natychmiast na pedal gazu.Ok.Praktycznie nie ma różnicy między benzyna ,a lpg jesli chodzi o elastyczność i osiągi.jestem bardzo zadowolony.
~ryszard.frydrychowski@neostrada.pl
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Ani razu mnie nie zawiódł. Serwisuję auto w ASO Al. Jerozolimskie 217 Wa-wa. Na wezwanie PEUGEOTA dwa razy samochód był zabezpieczany w ASO przed samospaleniem. Nie znam szczegółów tej operacji. Wierzę, że wszystko wykonano uczciwie i mogę bezpiecznie jeździć i garażować.
~Mikko31
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Silnik mający 75KM to kompromis przy tej masie auta, ale jak dla mnie wystarczający. Akceptowalne parametry przy przyzwoitym spalaniu. Nie jest zbyt głośny. Elastyczność nie jest za specjalna, ale jak ktoś lubi zabawę z drążkiem zmiany biegów to można w miarę dynamicznie jeździć.
~Radek
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Owy silnik spisuje się dobrze. Kultura pracy dobra, elastyczność również. Te silniki bardziej nadają się ,, na miasto\'\' niż na dłuższe trasy, ponieważ nie ta moc tak. Ale w mieście radzi sobie doskonale, jest w miarę zwinny oraz zwrotny.
~Krzysiek
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Silnik 1.4 jest za słaby do tego samochodu - moc 75KM nadaje się do Opla Corsy albo do Toyoty Yaris. Ten samochód jest za ciężki na taki silnik. Jednego nie można mu odmówić - jest niezniszczalny! Do miasta się nadaje, gdzieś dalej - nie.
~Remigiusz
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Silnik jest za słaby do tego auta. Na plus bardzo dobrze dobrane przełożenia do spokojnej i oszczędnej jazdy. Do 3 tys. obrotów jest cichy. Na plus niezła elastyczność, można całe miasto przejechać na 3 oraz 4 biegu.
~Peugocik
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Ten silnik nie nadaje sie do jazdy sportowej, ale nie przesadzajmy jest to samochod rodzinny. Silnik super nie jest ale obleci. Do spokojnej jazdy z rodzina w zupelnosci wystarczy. Mnie jak narazie sie nie psuje i oby tak dalej
~307 kombi.
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Z tą mocą nie ma czego wymagać, przyspieszenie marne tak jak w megan 1.4 eco. Może na wyższych obrotach ale ostatecznie może być, spalanie za to niezbyt duże. U mnie prędkość maksymalna na paliwie 98 prawie 200km/h.
Dziennik kosztów dla Peugeot 307 I Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
10,9
8,3
~Robert / Józefów
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Chciałoby się powiedzieć: mały ale jary. Wbrew pozorom całkiem nieżle radzi sobie w wersji kombi. Elastyczny i cichutki. Przy 120 h/godz. prawie go nie słychac. Ładnie wchodzi w obroty, nie szarpie, nie trzęsie autem.
Peugeot 307 I Hatchback