Ocena kierowcy - Peugeot 307 I Hatchback

Mariusz, 18 lat temu
Silnik 1.6 16V 109KM 80kW
Rok produkcji 2002
Peugeot 307 I Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Nie należy do szybkich zwinnych aut przy wyprzedzaniu trzeba uważać czy zdążymy.Silnik lubi wysokie obroty ale to aż serce boli żeby go tak żyłować dlatego jeżdżę spokojnie 90-110
Mam w automacie jest ładnie płynnie tylko 4 wchodzi z poslizgiem ASO wymieniło mi 2 elektrozawory skasowało 560zł i to samo buraki i nic więcej
Auto stoi sztywno pewnie się jeżdzi w zakrętach
Widoczność dobra chociaż uwaga na martwy punkt w lewym przednim słupku
Wizualna piękna i podobna pewnie jest w tunelu aerodynamicznym
klimatyzacja i grzanie zimą jest super
Miejsca w pojeżdzie jest dużo wszystko pod ręką jest OK Wnętrze ładne welurowe jasne w drzewie bogate wyposażenie jest piękne, tu niema zastrzeżen
Do 110 jest spoko póżniej to różnie bywa zależy od nawierzchni ,i to skrzypienie niekiedy plastików
Zużycie jest tragiczne, komputery ASO i pokładowy wskazują że jest wszystko w normie. Tylko analizator spalin w konkurencyjnej firmie pokazuje podwyższone zawartosci dwutlenku węgla czego Ci goscie ASO nawet mi nie zaproponowali.
Uszkodził mi się przełącznik swiateł zerwała się tasma i to po gwarancji 1020zł to pech
Uważam że poważną usterką tego pojazdu jest nadmierne zużycie paliwa i niemoc tych głąbów w ASO że wszystko jest w pożądku Niepolecam leczyć tam aut bo to amatorzy lubiący i umiący tylko kasować grubą kasę.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16V 109KM 80kW [l/100km]

11,1