Lista ocen Peugeot 307 I (509) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 751 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DAVID K-ce
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Jak narazie największym minusem samochodu jest zawieszenie które na naszych drogach szybko się zużywa w porównaniu z samochodami różnych marek którymi miałem okazję jeździć. Odpukać, jak narazie innych poważnych usterek brak!
~Roberth
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Posypał się jakiś element odpowiadający za ciśnienie oleju. Na wolnych obrotach zapalała się czerwona kontrolka STOP wraz z właściwym komunikatem na wyświetlaczu. Na szczęscie dało się dojechać do warsztatu na większym gazie.
~przemas@khaki.v.pl
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Poważne usterki też nasz czekają... Kierownik serwisu Peugeot poinformował mnie już na wstępie "że to nie jest BMW ani Mercedes i ten samochud poprostu będzie się częściej psuł" :/ ?!?!?!?!?!? NO NIE WYTRZYMAM!!!
~jasiek
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
2 razy wym. zbiornik paliwa i chyba to nie koniec bo znowu cieknie, tarcze hamulcowe się odkształcają(bicie na kierownicy przy hamowaniu praktycznie od nowości), stuki w zawieszeniu, i jeszcze te samozapłony...
~artur
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Cieknące zbiorniki paliwa, psujące się wyłaczniki kierunkowskazów, urywające się linki biegów i hamulca ręcznego, problemy z elektronika we wspomaganiu kierownicy. Jak na samochód podobno dobrej klasy i w tej cenie - nieporozumienie
~Piterro
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
No, tu nie najlepiej, kilka awarii jak do tej pory było, co wydaje mi sie nie do przyjecia w nowym aucie, do tego jeszce serwis Peugeot pozostawiajacy WIELE do życzenia jak chodzi o kulturę oraz "znanie się na rzeczy"....
~endriu72@gazeta.pl
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Mam trzeciego Lwa. Nie miałem poważnej usterki. Słychać pompę od wspomagania.? na razie działa więc nic nie robię. Samoistne pęknięcie przedniej szyby. Warto mieć dobre AC. Koszt ok 1000 zł
~Piotr
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Elektronika potrzeba wymiany oprogramowania (wielokrotnie) nierówno pracujący silnik od wyjazdy z salonu (pierwsze resetowanie komputera). Wszystko to zaczęło się w pierwszym roku eksploatacji
~Piotrek
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Koło dwumasowe już dwa razy wymienine + za drugim razem sprzęgło kompletne. Ponoć ma być teraz dobrze. Dałbym 3 ale naprawy dwumasówki wykonano na gwarancji poza sprzęgłem niech będzie 4.
~melquiades_mk@gazeta.pl
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Przjechałem 20 tys. km po wspomnianych wymianach. Nic!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet żarówka się nie spaliła. Jeżdżę ponad rok moim peugeotem i nie wymieniłem żadnej , żarówki- i co państwo na to?