Lista ocen Peugeot 307 I (238)

3,8
~Paweł
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Sliczny samochodzik, może się podobać. Swojego 9-cio latka kupiłem od pierwszej właścicielki .Wersja 90 konna w zasadzie nadaje sie jednak tylko do rekreacyjnej jazdy dla małej rodziny.Plusy- w miarę wygodny, ze sporym bagażnikiem jak na hatchbecka. Jednak minusy po pewnym czasia eksploatacji moga zirytować. A już wyłączenie się elektryki w czasie pokonywania łuku na sliskiej nawiezchni co spowodowało obrót samochodu pozostawie bez komentaża....
~R420R
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Bardzo przyjemny na miasto i na dłuższą trasę. Silnik niby tylko 90KM ale w zupełności wystarczający aby czerpać przyjemność z jazdy nim. (Silnik)
~werner
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
nie potwierdzam powwszechnej opinii i tym że francuzi powinni tylko produkować sery etc. Auto w swojej klasie jest ergonomiczne, dosyć ładnie (i odważnie ) zaprojektowane, wyróżnia się z tłumu, bez poważnych usterek - moim zdaniem warto.
~hip-ek@o2.pl
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Biorąc pod uwagę całokształt to drobiazgi zdarzają się w każdym aucie. Oceniam 307 pozytywnie na 4+
~OK
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Mam okazję często jeździć różnymi nowoczesnymi samochodami i uważam, że ten samochód nie ma sobie równych w klasie C. Nie wiem wprawdzie jak z trwałością, ale przestrzeń i materiały wykończeniowe są z wyższej klasy. Z wad mógłbym jeszcze dodać zbyt dużą średnicę zawracania, ale to z powodu rozstawu osi (2,7 m w klasie C !!!) oraz makabryczne głośniki, ale to niestety norma nie tylko u Peugeota.
~Piotr
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
hmm przy całokształcie to auto wypada świetnie, a to dlatego że biore w tym momencie jego wygląd, który jest super !! Czarny metalik, do tego cała tapicerka czarna, a na środku bardzo duży wyświetlacz do nawigacji (wersja NaviTech) ogólnie rewelacja
3,6
~MAREK
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
za te pieniadze duze oszczedne i mimo wszystko dobra auto chociaz mysle o innym ale nie peugeot-cie. (mam troche wiecej kasy w zanadrzu:))
3,2
~zygwaz
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Fajny samochod gdyby tylko ten silnik mial troche wiecej werwy i gdyby poprawiono jakosc drobiazgow.
~marpalen1@wp.pl
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Rewelacyjny HDI od 4.5 do 6.5 litra zależnie od nogi na pedale gazu. Jak każde turbo pamiętać o rozgrzaniu przed ostrą jazdą i schłodzeniu po ostrej jeździe i będzie cacy cały czas. Nielubi ostrej jazdy na zimno , kłopoty pewne. Mam ponad setkę na liczniku i do dzisiaj nie muszę sie wstydzić na światłach. Olej wymieniam i uzupełniam tylko na przeglądach. Pomimo 90KM silnik elastyczny i nie wymaga nieustannej zmiany biegów. Pod górkę każdy... (Silnik)
4,1
~Leszek K. (lat 38) e-mail: leon11@op.pl
Kombi 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
307 SW Premium. Bez zastrzeżeń. Miałem już 306 kombi, 307 kombi a teraz 307 SW - najbardziej "zbajerowany". Piękna sylwetka, dużo udogodnień, silnik wystarczająco mocny i elastyczny. Dużo Miejsca na bagaż. Dostęp do bagażnika od strony kabiny przez odchylane oddzielne fotele - przydaje się podczas podróży rodzinnych.