Lista ocen Peugeot 308 I (173) - Całokształt

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
SW 1.6 VTi 120KM 88kW
Reasumując samochód bardzo przyjazny dla rodziny,pozwalający zachować frajdę z jazdy, niewiele odbiegającą od popularnego prowadzenia Focusa. Jeśli nie chcesz być znużony prowadzeniem vana, nie tracić na praktyczności-wybierz 308 SW a się odwdzięczy. Auto naprawdę godne polecenia. I nie ma co wierzyć w dawne mity o awaryjności francuskich samochodów, to już tylko przeszłość......
~NHY
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Kupiłem ten samochód ze względu na cenę, ale teraz tego mocno żałuje.To papierowy samochód.Po 10000 padły tarcze hamulcowe,hmm norma? Zawieszenie stuka rypi itp. Ale najgorsze jest to jak salon peugota podchodzi do klijenta, to poprostu żałosne szkoda słów.Nie polecam signella i oczywiście tej marki.Oszczegano mnie przed francuzami ale byłem...? teraz już wiem.
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Bardzo dobry samochód. Zaskakuje dynamiką a porównuję z poprzednią 307 110 KM. Oczywiście cudów nie ma. Nie ma zapasu mocy np. przy obciążeniu i wyprzedzaniu pod górę. Ale w normalnych sytuacjach absolutnie wystarczający. Poza tym jest świetnie wykończony łącznie z detalami. Do tego świetnie współpracujący z całością silnik.Mimo podobnej konstrukcji auto lepsze od 307
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
To już kolejna ocena. Od poprzednich niewiele się zmieniło. Zmniejszyło się tylko zużycie paliwa. Auto dalej jest niezawodne i komfortowe. Na trasie bardzo wygodne. Po 13-14 godzianch jazdy wysiadłem wypoczęty. W ciągu 5 dni przejechałem 3500 kilometrów bez stresu i zmęczenia. Wygodne fotele, podłokietniki pozwalają na pełne cieszenie się jazdą.
~Kris
SW 1.6 THP 150KM 110kW
Auta niestety polecić nie mogę, to była wielka pomyłka po miesiącu latania po warsztatach auto wciąż przechodziło w stan awaryjny przez co byłem zmuszony go zareklamować i zwrócić powodem był odkładający się nagar, choć ze względu na komfort i przestrzeń z innym silnikiem najlepiej w diezlu mógłby być ciekawym wyborem.
~viza
SW 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
Słyszę dużo negatywów na silniki z FAP. Użytkuje auto od roku (20 tys km), większość trasa, nie miałem żadnych problemów z tym filtrem. Leje dobrej jakości paliwo, tankuje do pełna (by nie zabrakło dodatku eolys), taka moja rada :). Jeden żal, że nie kupiłem tego auta z silnikiem 2.0 HDI 136 KM, ale zawsze można wgrać nowy program.
~maciek1
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
kolejne auto z salonu postanowiłem kupić nie tylko na wygląd zewnętrzny ale na wnetrze -komfort jakość wykonania wraz z materiałami -tym samochodem chce mi się jeździć -miód. Ale oczywiscie do zewnętrznego wyglądu nic nie mam choć tu Megankowcy, Bravowcy i inni mogą mieć swoje chwile ale w środku Peugota by sie zakochali.
~Piciniak
Hatchback 5d 1.6 VTi 120KM 88kW
Dośc udany samochód. Znacznie inne wrażenia z jady aniżeli 307. Dojrzalszy. Coś nie tak z przekładnia ale to juz mój drugi przypadek wiec mam wyrozumiałośc dla tego elementu.Poza tym żadnych usterek. Ważne też żeby zakładac dobre opony zimowe bo na tych tańszych czuć gorsze prowadzenie na suchym. Polecam michelin primacy alpin 3
~rs
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Bardzo przyjemne auto. Przestronne, pakowne i całkiem ekonomiczne. Jazda na trasie równo 120km/h to ok 4,6-4,8 l/100km. Wersja SW ma 3 osobne fotele z tyłu + opcjonalnie dwa w bagażniku. Zwinny i przyzwoicie wyposażony jest dobrym kompanem w podróży, a i w mieście nie jest problematyczny.

Usterki Peugeot 308 I

Peugeot 308 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Jestem absolutnie zadowolony z tego samochodu. Jeździ tak samo przy - 25 stopniach jak i + 35 w cieniu. Mimo parkowania po chmurka niemiałem żadnego kłopotu z zapaleniem po kilku dniach postoju w zimie. Zawsze odpalał za pierwszym razem bez stosowania ulepszaczy ale tankowałem Diesla Golda ze Statoilu.