Lista ocen Peugeot 308 I (173) - Całokształt

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek
Hatchback 5d 1.6 VTi 120KM 88kW
Samochód dla 3-4 osób .Typowy po mieście idzie wszędzie zaparkować.Wyciszenie po 110 km/h robi sie głośno.Spalanie po mieście ok 10 litrów.Jeździ się dosyć przyjemnie jak na razie brak awarii.
~leon
Kombi 1.6 VTi 120KM 88kW
autko kupiłem wczoraj ale pierwsze wrazenia są takie;bardzo przestronny i ogromny bagaznik jak na segment c to rewelacja,wewnatrz wiecej miejsca niz w niektórych modelach klasy sredniej
~Maciej
SW Facelifting 2.0 HDI FAP 150KM 110kW
Problem z francuskim samochodem nie molega na nim samym tylko na delikatnie mówią średniej jakości serwisach. Samochody są lpesze od Fordów i Opli - najdzmy sobie tylko dobry serwis ( w Łodzi takiego nie ma :)
~krystek
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
po prostu super. polecam zdecydowanie. za te pieniądze bardzo oszczędne auto, ładne i wcale nie usterkowe, jak niektórzy twierdzą. jak to już wcześniej ktoś pisał: \"jak dbasz, tak masz\".
~lucjan
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
308 SW PREMIUM Auto niebanalne, oryginalne i pomyślane jako środek lokomocji dla rodziny. Naprawdę fajna sprawa. Polecam diesla, zwłaszcza teraz gdy są przeceny. cicho tanio i dynamicznie.
~AS - adamstra@interia.pl
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Moim zdaniem bardzo dobry samochód. Wybrałem ten model ze wzgledu na warunki jakie dał mi Peugeot. Cena wersji Premium - 61 tys. zł - za nowe auto!!!! Nie było konkurencji - nawet Kia Ceed jest droższa.
~Chmuras1995
Hatchback 5d 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Przejechałem w sumie 25 tys. Na + przestronny samochód, niskie spalanie, dobre wyciszenie. Na - problemy z elektryką, karoseria pojawiają się ogniska rdzy, skrzynia mało intuicyjna.
~Adam
Hatchback 5d Facelifting 2.0 HDI FAP 150KM 110kW
Dobry samochód. Dynamiczny i bardzo oszczędny silnik. Dobre wygłuszenie wnętrza i bardzo dobre reflektory. Czy kupiłbym kolejny - Tak, czekam na odbiór nowego P308.
~Jacek
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
Jeździłem naprawdę wieloma samochodami, wszystkich marek, ale z tego jestem zadowolony najbardziej, bezawaryjny, cichy, oszczędny, dynamiczny i bardzo tani samochód.
Dziennik kosztów dla Peugeot 308 I
5,9
9,5
8,1
~adam polkut
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
oszczędność paliwa, ładny wygląd. mimo tylko 90 KM ładnie się zbiera przy wyprzedzaniu. nie ma filtra czatek stałych i dwumasy - to chyba największa zaleta. polecam 1.6 HDI - 90 KM.