Lista ocen Peugeot 308 II Hatchback 5d (40)

~Robert
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Jeśli miałbym kupić jako używane to przeczytałbym tą ocenę.
~Tommm76
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Przejechałem tym autem 11 tys. km i myślę, że to wystarczy, żeby się podzielić wrażeniami. Pod wieloma względami jest to najlepsze auto jakie miałem. A jest jedenaste w kolejności :) Szczegóły poniżej.
~ghetto pimp
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
2017 peugeot 308 1.2 puretech 130 EAT6, wersja active. W ocenie kliknąłem przeciętnie, nie dlatego że coś jest źle, ale dlatego że spodziewałem się trochę lepiej. W końcu moje pierwsze nowe auto, po przesiadce z 15-to letniego. O wyborze tego auta przesądziła obecność prawdziwej automatycznej skrzyni, w miarę szybkiego benzynowego silnika i ceny. Inne cechy samochodu właściwie wogóle się nie liczyły także kupiłem go bez jazdy próbnej (i tak...
~Tomasz
Hatchback 5d 1.6 THP 125KM 92kW
W sumie może ze względu na opinie o autach na F ,chciałem kupić leona lub astrę jednak te i inne marki z silnikami o podobnych parametrach były poza zasięgiem finansowym ,który i tak był początkowo na poziomie ok.30-40 tys. Puga nabyłem na wyprzedaży za 57 500. Oczywiście nie żałuje.
3,5
~Mentoro
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Fajne, małe zgrabne auto które więcej zyskuje po bliższym spojrzeniu. Zastosowana technologia zupełnie odmienna niż w moich poprzednich samochodach i wymaga poznania. Nie do końca odpowiada mi belka skręta na tyle, i wolałbym zawieszenie wielowahaczowe - no ale niestety auta są produkowane przez księgowych. Wrażenia, po przejechaniu pierwszych 1300 km są spory plus.
~fordonczyk
Hatchback 5d 1.6 THP 125KM 92kW
Auto oszczędne, komfortowe a jeśli trzeba potrafi też szybko zbierać się spod świateł. Idealne cenowo, bezawaryjne i wywołujące ciekawsze wrażenia z jazdy od niejednego niemieckiego konkurenta.
~Steven
Hatchback 5d 1.6 THP 125KM 92kW
Bardzo pozytwne auto za te pieniądze. Wygląda przyjemnie z zewnątrz - nie rzuca się zbytnio w oczy. Dobre materiały wewnątrz - solidne spasowanie. Model nowy 308 cieszy oko.
~Annc
Hatchback 5d 1.6 THP 125KM 92kW
Przymierzajac sie do zakupu ogladalem rozne samochody - w tym miedzy innymi Aurisa, Golfa oraz i30. Pod wzgledem jakosci wykonania/materialow ... w zasadzie porownania sa bez sensu, ciezko w to uwierzyc ale w peugeocie po prostu sa najlepsze. Silnik choc ma tylko 125KM, to przyspieszenie na poziomie 8,9s/100. ZNAKOMITA elastycznosc, niskie spalanie. Wiecej o silniku w sekcji "Silnik". Wyglad - kwestia gustu, golfopodobny. Samochod...
~Piotrek
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Szukałem auta typu hatchback, zastanawiałem się nad Hyundaiem i30, Oplem Astrą i Audi A3. Wybór padł na 308 ze względu na niestandardowy wygląd, chwalony wszędzie silnik oraz niewielką ilość tych aut która jeździ po naszych drogach.
3,8
~Michu
Hatchback 5d 1.6 THP 125KM 92kW
Jedynie mam pretensję do silnika. Uważam, że współpraca z BMW, to pomyłka. Odziedziczył wszystkie złe cechy z ww. marki, ale też i kilka pozytywnych, jak przyspieszenie, współpraca z turbiną. Jednak Peugeot tym motorem zrobił sobie krzywdę. Wnętrze zrobione z dobrych materiałów, nic nie trzeszczy, nic się nie przetarło, i nic nie pękło. Zawieszenie prawie pancerne. Z tym samochodem jest jeden problem... Kochasz go i jednocześnie nienawidzisz!
Peugeot 308 II Hatchback 5d