Lista ocen Peugeot 406 Kombi (91) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Azbest
Kombi 2.2 16V 158KM 116kW
Mam 195cm. wzrostu i jako kierowca miejsca pod dostatkiem. Ułatwia to kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach i elektrycznie sterowane fotele. Niestety siedzisko jak dla mnie jest zdecydowanie za krótkie i po dłuższej trasie trochę bolą nogi. Na pocieszenie można sobie włączyć tempomat i ułożyć wygodnie obie nogi. Z tyłu przyzwoicie choć szału nie ma.
~tomtom
Kombi 1.8 16V 110KM 81kW
Tu nie mam zastrzeżeń. Mam 186 i mieszę się bez problemu. Żona ma 180 i za mną z tyłu też się mieści. A jeszcze z boku mamy fotelik dziecięcy. Może podróż 4 + dziecko nie jest najwygodniejsza ale połamanym się nie wyjdzie. I zapomniałem jeszcze o psie (labrador) leżącym między nogami pasażera z przodu. Mi więcej nie trzeba.
~Andrey
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Miejsca z przodu jak i z tyłu jest aż nadto. Nawet przy maksymalnie odsuniętych siedzeniach z przodu, z tyłu można siedzieć bardzo wygodnie. Może jedynie naprawdę wysokie osoby mogą mieć problem z miejscem nad głową, bo samochód jest dość niski. Wielki bagażnik, po złożeniu tylnych siedzeń przewiozłem wielką sofę z Ikei :)
~Polak
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Przestrzeń średnia jak na długość auta ponad 4,7metra.Tylna kanapa dość ciasnawa,z przodu miejsca tyle samo co w samochodach typu kompakt sprzed paru lat.W tyle brakuje na kanapie podgłówka dla podróżnych np. dzieci , nie ma jak podać napojów,wszystko trzyma się w ręku.
~Boro_89
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Przestrzeni w tym aucie z pewnością nie brakuje - 4.7 długości robi swoje. Duży bagażnik (560 l.), dużo miejsca na tylnej kanapie, jak i przednich fotelach, które są bardzo wygodne i w zasadzie każdy znajdzie tu idealną pozycję fotela.
~wojdud5@op.pl
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
kosztem dużego kufra pasażer z tyłu nie ma miejsca na nogi kiedy wygodnie usiąde(184cm wzrostu), co więcej z tyłu siedzi się wyżej niż z przodu i jakby jak na ławce. z przodu w miarę wygodnie aczkolwiek jak dwa klocki jak ja siądą to łokciami się stukamy.
~Janek
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Jestem wysoki i mam wygodnie, na miejscu pasażera tak samo. Tył mi ciężko ocenić bo w sumie to tam nie jechałem jeszcze. Bagażnik olbrzymi, przy wyjazdach na wakacje i weekendy sprawdza się rewelacyjnie przy czterech osobach
~Bartez
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Zarówno z przodu jak i z tyłu miejsca sporo, doskonała regulacja foteli, kierownicy w obu płaszczyznach. wygodne fotele przednie z osobnymi podłokietnikami rewelacja! nie muszę się \"bić\" na łokcie z żonką tylko każde ma swój ;)
~StalkerOfficial
Kombi 1.8 16V 116KM 85kW
Miejsca jest na tyle dużo, że 4 duże osoby będą jechać w pełnym komforcie. Dopiero przy 5 pojawiają się trudności, ale jak ta osoba jest niewielkich rozmiarów to tego tak naprawdę nie czuć.
Dziennik kosztów dla Peugeot 406 Kombi
6,9
14,0
5,4
~Irek GG 211306
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
z przodu bardzo dużo. Z racji mojego wzrostu - prawie 190 cm - z tyłu trochę mniej niż można by się spodziewać, ale w zasadzie z tyłu jeszcze nikt nie narzekał. Duży PLUS za ogromny bagażnik
Peugeot 406 Kombi